id: 2web36

FOTOWOLTAIKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

FOTOWOLTAIKA DLA POTRZEBUJĄCYCH

10 500 zł 
z 40 000 zł
26%
zakończona 20.06.2022r
16 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Chcielibyśmy Was zaprosić do wsparcia budowy instalacji dla Fundacji Domy Wspólnoty Chleb Życia prowadzonej przez Siostrę Małgorzatą Chmielewską. 


Siostra Chmielewska prowadzi 11 domów, dla ludzi bezdomnych, starych, chorych i matek z dziećmi, starając się  stworzyć miejsce do godnego życia i umożliwić powrót do społeczeństwa. Fundacja walczy z barierami edukacyjnymi na jakie napotykają dzieci i młodzież z ubogich rodzin, bezrobociem i wykluczeniem osób niepełnosprawnych.  


Jesteśmy pewni jakości pracy tej Fundacji, gdyż jeden ze współwłaścicieli Brewa współpracuje z nią od 16 lat. Chcielibyśmy wspólnie z Waszą pomocą wybudować naziemną instalację fotowoltaiczną o mocy 10kWp dla domu Fundacji położonej w Zochcinie w województwie świętokrzyskim.


Instalacja fotowoltaiczna realizowana będzie na jednym z 11 domów. W budynku mieszka 15 osób, łącznie we wszystkich domach mieszka ponad 400 osób. W większości są to osoby starsze i schorowane, a sama Fundacja utrzymuje się z dobroci ludzkiej. Fundacja zakupiła ziemię wraz ze starą chatą 23 lata temu i stopniowo z pomocą sponsorów, krok po kroku sprawiła, że stary budynek zamienił się w dom nie do poznania.


Dla Fundacji instalacja fotowoltaiczna byłaby ogromnym wsparciem, ponieważ przyczyniłaby się do obniżenia rachunków za prąd oraz ciepłą wodę. Każde obniżenie kosztów eksploatacji jest dla Fundacji bezcenne oraz daje możliwość dalszego rozwoju. Jest to również szansa na poszerzenie działalności fundacji i pomoc jeszcze większej ilości osób potrzebujących.


Przeznaczyliśmy na to działanie 4000 zł, natomiast jest to oczywiście niewystarczająca kwota. Wspólnie z naszymi partnerami, którzy również dołączyli do akcji mamy do Państwa ogromną prośbę, o wsparcie Fundacji w formie finansowej. Naszym celem jest uzbieranie kwoty 40 000 zł, a jest to dopiero początek. Pamiętajmy, że każda złotówka ma ogromne znaczenie! 


Nie bądźmy obojętni, a razem możemy więcej! 


Będziemy wdzięczni za przesłanie informacji o zbiórce rodzinie i znajomym, aby jak najwięcej osób mogło nas wesprzeć!


Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Maciej Borowiak

    Brakuje informacji, natomiast mamy już konstrukcję, falownik i 1/2 paneli fotowoltaicznych, czyli najdroższe elementy projektu. Chciałbym zbudować instalację do końca marca. Dziękuję każdemu za wsparcie. Pozdrawiam, Maciej Borowiak

Nasi użytkownicy założyli

879 947 zrzutek

i zebrali

810 085 216 zł

A ty na co dziś zbierasz?