id: 2xsux9

Daj głos jakości! Na rozwój kanału YouTube oraz Spotify

Daj głos jakości! Na rozwój kanału YouTube oraz Spotify

Nasi użytkownicy założyli 1 014 536 zrzutek i zebrali 1 060 968 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1


 • ⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk "wesprzyj" pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh

  🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: http://bit.ly/Nowa-Konfederacja 🔔

  🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK: https://bit.ly/ksiegarnia-nk


  Relacje dwustronne Stany Zjednoczonych i Chin cechuje jedna z największych złożoności w stosunkach międzynarodowych. Od 1949 roku kraje te doświadczały zarówno okresów współpracy kwestiach takich jak handel, czy zmiany klimatyczne, a także napięć na tle Tajwanu, Wietnamu, Hong Kongu przez wojnę handlową, pandemię koronawirusa aż po bojkot zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Mimo to, Chiny pozostają trzecim co do wielkości partnerem handlowym Ameryki, po Kanadzie i Meksyku.


  ❓ Co w 2023 roku definiuje relacje pomiędzy USA a Chinami? Wzajemna nieufność, wyścig technologiczny, czy rywalizacja gospodarcza i polityczna o Globalne Południe?


  W dyskusji udział wzięli:

  👉️amb. Jerzy Marek Nowakowski - historyk, dziennikarz, publicysta i polityk. Podsekretarz stanu w KPRM (1997–2001), ambasador RP na Łotwie (2010–2014) i w Armenii (2014–2017), prezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego,

  👉️ amb. prof. Adam Jelonek – Uniwersytet Warszawski, były ambasador RP w Malezji, Brunei i na Filipinach,

  👉️ dr Jakub Jakóbowski - politolog, wicedyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia, a także kierownik Zespołu Chińskiego OSW,

  👉️ Adam Jasser - zastępca redaktora naczelnego Visegrad Insight, w latach 2010-2014 sekretarz stanu w kancelarii premiera, były korespondent Agencji Reutera.

  🎙 Prowadzi Gabriela Masztafiak - Nowa Konfederacja


  🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK: https://nowakonfederacja.pl/newsletter/


  ⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem: https://patronite.pl/nowakonfederacja


  Nasze media:

  👍 Facebook: https://bit.ly/nowa-konfederacja-face...

  👍 Twitter: https://bit.ly/nowa-konfederacja-twitter

  👍 LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/nowa...


  #USA #Chiny #zimnawojna #rywalizacja #wojnahandlowa #wojnaochipy #Biden #Trump #Obama #Clinton #XiJinping #NowaKonfederacja

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Popraw jakość naszych treści – Daj głos jakości!


Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twoje nieustanne wsparcie i zainteresowanie naszym kanałem YouTube oraz podcastami. Dzięki Twojej pomocy udało nam się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, dzieląc się pasją, wiedzą i inspiracją. Teraz, zwracamy się do Ciebie z gorącą prośbą o wsparcie naszego funduszu na poprawę jakości dźwięku i obrazu naszych materiałów audiowizualnych, aby jeszcze lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

cBhuotVeV3lpEPzv.jpgNasz cel jest ambitny – chcemy zebrać 7 500 złotych, które posłużą nam do zakupu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania, które umożliwią nam podniesienie jakości naszych treści. Osiągnięcie tego celu przyczyni się również do:

 1. Udoskonalenia jakości dźwięku: Nowoczesne mikrofony, urządzenia nagrywające i obróbki audio pozwolą nam czerpać jeszcze większą przyjemność z naszych podcastów i gwarantować, że każde słowo jest doskonale słyszalne i klarowne.
 2. Podniesienia jakości obrazu: Poprawa jakości kamery, oświetlenia i montażu wideo pozwoli nam dostarczać Ci materiały o niezwykłej estetyce i wizualnej atrakcyjności.
 3. Pokrycia kosztów utrzymania lektora: Był nam zawsze bliski Twój komfort podczas słuchania naszych nagrań. Twój udział w naszym funduszu pozwoli nam kontynuować współpracę z naszym utalentowanym lektorem, dzięki czemu będziemy mogli dalej dostarczać Ci zawartość w profesjonalnym wydaniu.

4RkqsobscI04IpNR.jpgTwoje wsparcie to ogromna wartość dla naszego projektu. Bez Ciebie nie bylibyśmy w stanie zrealizować naszych marzeń o jeszcze lepszej jakości naszych treści. Każda wpłata, bez względu na kwotę, ma ogromne znaczenie. Jeśli jesteś w stanie wesprzeć nasz cel, to zachęcamy do przekazania darowizny na nasze konto, a także do podzielenia się tą inicjatywą w swoich mediach społecznościowych. Razem możemy uczynić nasz kanał YouTube i podcasty jeszcze lepszymi!


Dane do przekazania darowizny:

Numer konta: 09 1560 0013 2376 9529 1000 0001

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe - poprawa jakości treści


Wszystkich, którzy przekażą darowiznę, będziemy pamiętać w specjalnym podziękowaniu na naszym kanale YouTube oraz w jednym z nadchodzących podcastów.


Dziękujemy Ci za wsparcie, które pozwala nam kontynuować naszą misję dzielenia się wartościową zawartością z całym światem. Liczymy na Twoje wsparcie i wiemy, że razem możemy osiągnąć nasz cel!


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Nowej Konfederacji

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

PO
Piotr Ochnio
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MK
Michał Król
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!