id: 2xy8g8

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA w aerobiku sportowym

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA w aerobiku sportowym

Nasi użytkownicy założyli 1 067 796 zrzutek i zebrali 1 164 101 246 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutkiMamy wspaniałą wiadomość do podzielenia się z Wami. Nasza utalentowana zawodniczka została zakwalifikowana na Mistrzostwach Świata w Aerobiku Sportowym, które odbędą się w dniach 26-28 października w Ghent. To ogromne osiągnięcie, na które ciężko pracowała.


Jednak, aby móc w pełni wykorzystać tę szansę i zabrać naszą zawodniczkę na te najważniejsze w życiu zawody, potrzebujemy Waszej pomocy. Zawsze cieszymy się z obecności naszych fantastycznych kibiców na naszych zawodach lokalnych, ale teraz prosimy Was o wsparcie finansowe.


Utworzyliśmy zrzutkę, gdzie możecie dokonać wpłat na ten wyjątkowy cel. Każda złotówka jest niezwykle cenna i przybliży nas do naszego celu.


Dodatkowo, chcielibyśmy zachęcić Was do kibicowania naszej młodej zawodniczce. Jeden z najważniejszych aspektów sportu to wsparcie i motywacja ze strony fanów. Wiemy, że nasza zawodniczka jest niesamowicie zdeterminowana i chce dać z siebie wszystko na tej międzynarodowej arenie. Wasza obecność i wsparcie będą dla niej ogromną motywacją, która pomoże przekroczyć własne granice.


Dlatego zróbmy co w naszej mocy, aby pomóc naszej zawodniczce zrealizować swoje marzenie! Każda wpłata, każde słowo wsparcia czy gest dobrej woli są bardzo ważne i doceniane. Razem możemy uczynić możliwym to, co wydaje się niemożliwe.

Dziękujemy Wam serdecznie za dotychczasowe wsparcie i liczymy na Waszą hojność tym razem również. Pokażmy wszystkim, że razem jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Kilka słów o naszej zawodniczce:

Aksiniya trenowała taniec sportowy od 5 roku życia. W wieku 8 lat została mistrzynią Ukrainy, w wieku 9 lat została mistrzynią Europy w swojej kategorii. Z powodu wojny wraz z mamą zmuszona była do opuszczenia kraju i przeprowadziła się do Polski.

Uczyła się w szkole i bardzo chciała dalej uprawiać sport. Od jesieni 2022 roku Aksiniya rozpoczęła treningi w naszym klubie sportowym Akademia TALENTÓW w Gliwicach. Aerobik sportowy to nowa pasja Asi, w którą wkłada całe serce oraz trenuje z zaangażowaniem i dzięki profesjonalnym trenerom zdobywa podium na lokalnych zawodach.

Teraz pojawiła się szansa na wyjazd na Mistrzostwa Świata i pokazanie efektów swojej pracy, to ogromna motywacja dla

12-letniej dziewczynki oraz spełnienie jej sportowych marzeń.

 

 

Koszt udziału w Mistrzostwach Świata jest spory. Koszty związane z transportem (bilety lotnicze), zakwaterowaniem, wyżywieniem, opłatą startową przerosły nasze możliwości finansowe. Dlatego prosimy Was o wsparcie marzeń sportowych Aksinii. Z góry dziękujemy za wsparcie:)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

PM
Paulina Motolko
20 zł
AM
Ania Ma
25 zł
MS
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9
ukryta
MB
Oliwia B
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
LN
Z Knurowa
10 zł
KF
Kasia
 
Dane ukryte
ukryta
MI
Milena
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków