id: 2y27e4

Dardanele, kocurek z dużego stada kotów prosi o pomoc w opłaceniu zabiegu kastracji

Dardanele, kocurek z dużego stada kotów prosi o pomoc w opłaceniu zabiegu kastracji

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
30 zł 
z 480 zł
6%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Dardanele to kolejny kocurek ze stada 22 niekastrowanych kotów. On pojechał w drugim rzucie tego z 3 innymi kotami. W pierwszym pojechały kotki, a w ostatnim 5 kolejnych kotów. 12 trafiło do gabinetu weterynaryjnego w dniach poprzednich. Ogromnym przedsięwzięciem było wyłapanie tak dużego stada, w tak krótkim czasie i poniosło to ze sobą spore koszty finansowe. Zabieg się udał. Dardanele wrócił w miejsce bytowania. W gabinecie weterynaryjnym poza zabiegiem wykonano dodatkowo badania krwi, profilaktykę. Kotu nacięto ucho, otrzymał czip.

W celu weryfikacji portalowi przesyłam wszelkie niezbędne dokumenty medyczne, a Państwa proszę o pomoc mi, w zebraniu środków na opłacenie tego zabiegu. Nie wspiera mnie żadna organizacja czy instytucja, o wszelkie fundusze muszę prosić osoby o dobrych sercach i czułe na sytuację kotów w naszym kraju. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.e3a0ca16b6d5b0f3.jpegxbcf43a858a0edbd.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

 
Dane ukryte
20 zł
AG
Aleksandra
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 968 zrzutek

i zebrali

621 657 366 zł

A ty na co dziś zbierasz?