id: 2yartd

Książka dla dzieci: "Goszajka" - 27 kluczy do baśniowych wszechświatów

Książka dla dzieci: "Goszajka" - 27 kluczy do baśniowych wszechświatów

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
18 450 zł 
z 17 500
105%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 10 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 915 945 zrzutek i zebrali 882 182 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Aktualnie książkę można kupić pod adresem: http://magazynkreda.pl/goszajka


Zrzutka zakończona - dziękujemy.

Wydajemy Goszajkę - książkę, której każdy rozdział zabierze dziecko w zupełnie, ale to w zupełnie inne miejsce.

Wraz z bohaterką odwiedzicie m.in. baśń, która traci kolory, zaklęty las pełen driad, Międzynarodową Stację Kosmiczną, najdalsze zakątki Północy, Drogę Mleczną, smoczą jamę, tajemniczy zamek, grecki labirynt, wielką szachownicę a nawet Siną Dal. Spotkacie czarne i zabawne charaktery, wyruszycie w podróż Wielkim Wozem, poznacie młodego centaura i zadziwiające hobby Królowej Zimy, a w leśnym barze będziecie świadkami wielkiego zderzenia bajek. To tylko niektóre z fascynujących przygód Goszajki, która po prostu lubi bawić się swoimi drewnianymi klockami, a gdy stawia ostatni... budowla zamienia się w kolejne zaskakujące miejsce. Dacie się tam zabrać?


Obejrzyj brawurowy wywiad z autorką - pobiliśmy światowy rekord wpadek i radości na minutę ;)


Najważniejsze informacje:

"Goszajka - prawda czy bajka?" zawierać będzie 27 opowiadań. Ich autorką jest Marta Linke-Kicińska, czytelnikom Magazynu Kreda znana m.in. z cyklu o perypetiach Smoczycy. Za goszajkowe ilustracje odpowiada natomiast Agata Matraś.

Zgromadzone na Zrzutce środki pozwolą przeprowadzić cały proces wydawniczy oraz wydrukować 1000 egzemplarzy książek - ze sztywną, kolorową, szytą oprawą. Wysyłka "Goszajki" (i prezentów) zaplanowana jest na grudzień 2020 r., czyli w czasie, gdy przez długie wieczory tęsknić będziemy za wakacjami, ale wcześniej - za pięknymi Świętami. "Goszajka" postara się wypełnić te tęsknoty, a nawet przedłużyć wakacje - zabierając nas do swoich baśniowych (ale całkiem realnych) wszechświatów.

n42a808f4a2c1465.png

Lista nagród i prezentów, które czekają na tych, którzy zdecydują się wesprzeć wydanie "Goszajki:

> (oczywiście) ślicznie wydana książka z autografem i osobistą, poetycką dedykacją

> trzy ręcznie pisane i ilustrowane listy od Goszajki dla Twojego dziecka wysłane pocztą tradycyjną

> dwa niepublikowane opowiadania: bohaterem jednego z nich może być Twoje dziecko (opowiadania dodane w formie wkładki do książki)

> trzy goszajkowe kolorowanki (w formie PDF na e-maila)

> półtoragodzinne warsztaty dla dzieci (dla klasy, szkoły, przedszkola, impreza rodzinna)

> koncert zespołu Cud w Dolinie Baka (u Ciebie w domu lub tam, gdzie Ci się zamarzy)

> tytuł Partnera, Mecenasa lub/i Fundatora + logo na okładce

> a dla każdego PODZIĘKOWANIE (e-mailem) z uśmiechem od ucha do ucha.

ha27bd5cafee367c.png

"Goszajka, bohaterka tych opowiadań, to – wydawałoby się – zwykła dziewczynka. Lubi się bawić, obserwuje, eksperymentuje, jest ciekawa świata – chce go poznawać, czasem nawet zmieniać na lepsze. Ale że do Goszajki trafiły niezwykłe klocki, więc wszystko to – zabawa, obserwacja, eksperymenty – także staje się niezwykłe. A może tylko wyraźniej widać, że zawsze jest niezwykłe?

Sądzę, że warto, aby takiego przekonania mogli nabrać także Czytelnicy tej książki, która właśnie się tworzy" – Wojciech Widłak (pisarz, twórca serii o Panu Kuleczce, Figlu i Psikusie czy o Wesołym Ryjku)


"Goszajka to niezwykłe historie. Ciepłe, z humorem, choć czasem i z lekkim dreszczykiem – tak jak to dzieci lubią. Każda przygoda rozgrywa się w zupełnie innej scenerii. Każdy rozdział to niespodzianka. Tej dziewczynki, jej pomysłów i złotych myśli trudno nie lubić. Jestem pod wrażeniem wyobraźni Goszajki" –Anna Zgierun-Łacina (pisarka, autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych)


Obejrzyj drugi wywiad z Autorką - niezapomniane doznanie ;)


Trzeci wywiad z Autorką - uwaga na mięśnie szczękowe ;)


Nowi ambasadorzy Goszajki - szybcy i uśmiechnięci


Uwaga - paparazzi ;)

W ogniu pytań sjenen i inne takie


A oto i sama miłościwie nam pisząca Autorka, Smoczyca, Poetka... przed Państwem... TADAAAM...

fe29fdadce67d643.jpeg

Marta Linke-Kicińska: żona, mama razy cztery, od lat zaangażowana w edukację domową. Autorka opowiadań i wierszy dla dzieci, felietonów, opowiadań groteskowych, piosenek i artykułów eksperckich. Co roku pisze także pamiętnik wakacyjny o przygodach swojej rodziny.  Pasjonatka literatury dziecięcej, miłośniczka muzyki irlandzkiej i podhalańskiej. Mieszka w Warszawie, choć całym sercem kocha Kalisz. Współpracowała z wieloma wydawnictwami, by w końcu na stałe i z radością dołączyć do załogi Magazynu Kreda.

m7c736f08eaa31e6.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 10 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 200

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków