id: 2zwz7j

Postawmy Bossmana na nogi - rehabilitacja po wypadku.

Postawmy Bossmana na nogi - rehabilitacja po wypadku.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 747 zrzutek i zebrali 1 059 621 161 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rob Bossman Qliński to normalny facet w średnim wieku. Dobry kolega, zawsze chętny do pomocy innym, pasjonat motoryzacji. Wielu zna go ze wspierania bielskich „MotoMikołajów, zaangażowania w „Japan Cars Podbeskidzie”, czy udziału w klubowych rozgrywkach gokartowych. Przede wszystkim jednak Robert to kochający mąż i ojciec trójki dzieci, z których najstarsze poszło już "na swoje" a najmłodszy ma 18 miesięcy. Kiedy w październikowy wieczór wracał do domu, nie spodziewał się jak bardzo zmieni się jego życie...


http://bielskiedrogi.pl/14585_foto_wypadek_na_al_andersa_motocyklista_polamany.html?fbclid=IwAR32D8cnJmF-1nySUUyh1g3i1aG-EuZEiA3VBOXbTqTqZEyGdorfxLO1gLM


Chwila nieuwagi kierującej "punciakiem" pociągnęła za sobą bardzo poważne skutki: połamana ręka, noga i żebra, w sumie jedenaście złamań, praktycznie cała lewa strona ciała. Po kilkutygodniowym pobycie w szpitalu Robert trafił do domu (a mieszka na trzecim piętrze bez windy), gdzie do dziś porusza się na wózku. O ile ręka zrosła się już na tyle dobrze, że można rozpocząć jej rehabilitację, o tyle nogą nawet nie może w żaden sposób ruszać.


Wszystko to wydarzyło się w okresie, kiedy żonie Roberta, Agnieszce, nie przedłużono umowy o pracę, ze względu na sytuację covidową w kraju. Skromne oszczędności szybko stopniały, a na odszkodowanie trzeba czekać do zakończenia procesu leczenia i sprawy sądowej. Do zwykłych kosztów utrzymania i tych związanych z małym dzieckiem, doszły koszty związane z leczeniem, a przychody praktycznie zniknęły.


W pomoc zaangażowała się najbliższa rodzina i przyjaciele, ale czas nie jest dobry i sporo osób ma ograniczone środki finansowe w związku z trudną sytuacją gospodarczą w kraju. Koszty zmieniają się codziennie i każda złotówka się liczy bo sytuacja może ulec zmianie w związku z rozpoczynającą się rehabilitacją.


Pomóżcie nam postawić Bossmana na nogi!


Każde wsparcie się liczy, prosimy też o udostępnianie zrzutki dalej, za co z góry bardzo dziękujemy.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 95

 
Dane ukryte
200 zł
MP
Mariusz Ptasznik
50 zł
IK
Ilona
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BB
50 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PA
Pati
MA
Marek
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków