id: 327dw5

Pomagał innym - teraz jest w śpiączce

Pomagał innym - teraz jest w śpiączce

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 480 zł 
z 100 000 zł
43%
80 dni do końca
467 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

b74c9a83b3fef10b.jpegMichał - do niedawna sam pomagał wszystkim tak zupełnie bezinteresownie. Dawał siebie innym - zawsze z uśmiechem.

Ktoś potrzebował krwi - był pierwszy by ją oddać, pomocy - od razu był do dyspozycji. Zawsze mówił: dobro wraca i każdy kto był w potrzebie wiedział, że na niego zawsze może liczyć.

3 czerwca 2022 roku jego świat i całej jego rodziny legł w gruzach. Uległ wypadkowi doznając wielu obrażeń czaszki

i kręgosłupa. Od tego czasu nie odzyskawszy przytomności cały czas jest na OIOM - ie w Lubelskim Szpitalu. Ostatnie dwa miesiące to seria powikłań pourazowych, udar niedokrwienny pnia mózgu, zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych, wodogłowie pozapalne. Nadal pozostaje w śpiączce. Ale nadal walczy!!! Jest szansa by mu pomóc, tak jak on pomagał innym. Po konsultacji z prof. Janem Talar kierującym Centrum Neurorehabilitacji jest nadzieja na jego powrót do kochającej żony i

11 letniego synka. Do tej pory oni byli jego całym światem, teraz robią wszystko by wrócił. Niestety sami pomimo pomocy bliskich nie dadzą rady. Koszt 4 tygodniowego leczenia i rehabilitacji w Centrum to kwota 18 000,00 zł plus koszty dodatkowych zabiegów wg. cennika Centrum. Nie wiadomo ile potrwa rehabilitacja, kilka czy kilkanaście miesięcy ale wiadomo, że już w sierpniu może ją rozpocząć. On dawał szansę i pomoc każdemu kto się do Niego po nią zwrócił, teraz my możemy pomóc Jemu, sprawić by nadzieja ciągle czekającego na tatę w domu 11 letniego synka ziściła się i znów uściska tatę a odchodząca od zmysłów i bardzo Go kochająca żona mogła jeszcze kiedyś się uśmiechnąć i powiedzieć, miałeś rację - dobro wraca..

cecf912d7127ae9f.jpegt96c14f94c32d186.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 467

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • KD
  Kasia

  Michał, trzymam kciuki za Ciebie!

  50 zł
 • A
  Adam

  Oby jak najszybciej z tego wyszedł 🙏

  20 zł
 • Kamila Zawiszewska

  Jestem w podobnej sytuacji, niestety.... Mój narzeczony jest w identycznym stanie od 15 czerwca. Nie mam wiele ale tym co mogę wesprę, bo wiem jaki ból odczuwają bliscy. Ja i nasza córka cierpimy tak samo. Mam nadzieję, że dobro wroci do nas wszystkich.

  50 zł
  • Marta Dryjer

   Dziękuję❤️ Łączę się z Panią w bólu ❤️ Dobro na pewno wróci. Proszę się trzymać, musimy chociażby dla dzieci❤️Musi być dobrze.

 • AD
  Aneta Min Sieron

  Życzymy powrotu do zdrowia.

  235 zł

Nasi użytkownicy założyli

878 616 zrzutek

i zebrali

807 735 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?