id: 32k5k3

Ogrzewanie w Lokalu Misji Chrześcijańskiej Teen Challenge Oddział Pabianice

Ogrzewanie w Lokalu Misji Chrześcijańskiej Teen Challenge Oddział Pabianice

3 821 zł z 15 000 zł
25%
zakończona 31.10.2020r
23 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Celem Misji Teen Challenge jest: - zwalczanie i zapobieganie wykluczeniom społecznym, - wypracowanie skutecznych metod zwalczania i zapobiegania wykluczeniom społecznym, - pomoc ludziom uzależnionym, nieprzystosowanym, starszym, niepełnosprawnym, sierotom, samotnym matkom, bezdomnym i potrzebującym oraz chorym, - ułatwianie powrotu do normalnego życia w społeczeństwie ludziom dotkniętym wykluczeniami społecznymi, - upowszechnienie w społeczeństwie wiedzy o kosztach i skutkach wykluczeń społecznych - współpraca i podejmowanie wspólnych przedsięwzięć z organami władz i administracji państwowej, kościołami, fundacjami i organizacjami społecznymi w zakresie zwalczania i zapobiegania wykluczeniom społecznym, - rozpowszechnianie w społeczeństwie zasad etyki chrześcijańskiej i kształtowanie postaw tolerancji religijnej wobec wszystkich wyznań i przekonań, - pomoc ludziom pracującym i chcącym pracować wśród ludzi zagrożonych i ulegających wykluczeniom społecznym, w ich dążeniach do osiągnięcia wysokiego poziomu zawodowego i etycznego, - rozwijanie postaw nastawionych na aktywne pomaganie ludziom, - udzielanie dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych pomocy w postaci: opieki, dokształcania i organizowania wypoczynku, zakładania i prowadzenia szkół niepublicznych, świetlic i klubów, - działanie na rzecz osób niepełnosprawnych, - promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy, - wszelka inna działalność charytatywna i pomoc społeczna.


Potrzebujemy pomocy. Lokal nie ma ogrzewania. Niestety bez ogrzewania nie jesteśmy w stanie funkcjonować i organizować jakichkolwiek spotkań w okresie zimowym.

Koszt zamontowania ogrzewania to 15 000 zł. 

Pomagamy również w dostarczaniu żywności dla osób potrzebujących i wydawaniem paczek żywnościowych, które nasi wolontariusze przygotowują również w lokalu. Zimą będzie to bardzo uciążliwe.


Dziękujemy za każde wsparcie ponieważ każda złotówka przekazana przyczyni się do tego, że być może ktoś potrzebujący znajdzie ciepły kąt choć na chwilę i zje ciepły posiłek lub napije się herbaty.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 23

TR
Tomasz Ratajczyk
500 zł
TR
Tomasz Ratajczyk
500 zł
R
500 zł
TR
Tomasz Ratajczyk
500 zł
KE
Kościół Elshaddai w Pruszkowie
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
P
przemek
200 zł
K
Kamil
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

744 178 zrzutek

i zebrali

529 366 229 zł

A ty na co dziś zbierasz?