id: 32t7p2

Zbieramy na busa dla Stowarzyszenia

Zbieramy na busa dla Stowarzyszenia

1 245 zł 
z 8 000
15%
zakończona
30.04.2020r
31
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 527 zrzutek i zebrali 881 072 234 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani przyjaciele oraz dobrzy ludzie.

Jak już zauważyliście od jakiegoś długiego czasu działamy na terenie Kutna i regionu, pod dobrze znaną nazwą "Łączy nas jeden cel". Pomagamy zagrożonym rodzinom wykluczeniem społecznym, niosąc pomoc w pozyskiwaniu darów rzeczowych (meble, odzież, żywność). Często są to bardzo ciężkie sytuacje rodzinne, ofary nieszczęśliwych wypadków spowodowane pożarem lub trwałym kalectwem. Od czterech lat również organizujemy coroczną akcję charytatywną "ŁNJC" lub turniej charytatywny piłki halowej "Kopiemy dla". Teraz rozwijamy maksymalnie skrzydła jako organizacja pozarządowa (Stowarzyszenie"Łączy nas jeden cel") poszerzamy swoje działania oraz działania wolontariatu).

Jednak przejdźmy do meritum ważnej dla nas sprawy. My również często borykamy się z trudnościami, a największy z nich jest samochód dostawczy. Wielokrotnie podnosimy duże straty z tego powodu. Dlatego zwracamy się kochani dobrzy ludzie o małą wpłatę, cegiełkę na rzecz zakupu auta, które pozwoli nam prowadzić spokojniejszą i bezpieczniejszą pracę na rzecz Stowarzyszenia i związanych z nim działań. Każde minimalna wpłata 5/8/12 zł będzie dla nas wielkim sercem. Pomagając nam pomagasz innym. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!