id: 32ttr9

Pomóż Piwnej Stopie! #WspieramPolskiKraft

Pomóż Piwnej Stopie! #WspieramPolskiKraft

Opis zrzutki

Parafrazując prezydenta Kennedy'ego, spotykamy się w godzinie zmiany i wyzwania, w godzinie nadziei i strachu, w czasie wiedzy i ignorancji. Przymusowa izolacja oraz wszechobecne zagrożenie wirusowe zadały branży gastronomicznej potężny cios. Wielu z nas straciło nie tylko miejsca, w których spotykali swoich bliskich i wesoło spędzali czas, ale też miejsca pracy. Nie wiemy, co przyniesie jutro i kiedy życie wróci do normy. Chcielibyśmy jednak po tej przerwie wrócić do Was z tą samą energią, w tej samej ekipie, którą znacie i z tym samym klimatem, który kochacie.

be9a409bbf2d21e4.jpeg

Przez sześć lat naszej obecności na Szewskiej dzieliliśmy się z Wami dobrym piwem i świetną szamą, wspólnie spędzaliśmy tygodnie i weekendy, razem koncertowaliśmy, razem świętowaliśmy urodziny, wspólnie obchodziliśmy święta. W tych dziwnych czasach chcielibyśmy prosić Was o pomoc, bez której trudno będzie nam przetrwać ten trudny okres. Pomoc, za którą odwdzięczymy się jak tylko znów otworzą się nasze drzwi - może za tydzień, może za miesiąc, może dopiero latem. Będziemy na Was czekać z niezmiennie bogatą ofertą piwną, pasującym do tej oferty zestawem pubowego żarcia i promocyjną butelką Tatry w lodówce. Jest też plan na zbiorowe moczenie stóp w koncernowych lagerach - obecnie poszukujemy odpowiednio dużej balii, mogącej pomieścić kilkadziesiąt stóp i kilkaset litrów cieczy.

d8ed1ba6a5edfadc.jpeg

Nie prosimy Was o pożyczkę czy o daninę - Wasze wpłaty wynagrodzimy upominkami i voucherami na produkty i usługi, możliwymi do zrealizowania w dowolnym momencie po ponownym otwarciu pubu. Mamy dla Was vouchery na piwo, hot-dogi i hermeliny, a także odbitki zdjęć widocznych na naszych ścianach. Zorganizujemy też specjalne degustacje i szkolenia, a sam Stefan uraczy Was wyjątkowymi specjałami z własnej piwnicy. Słowem - czeka na Was wszystko to, co omija Was podczas kwarantanny. Za każdą Waszą złotówę dziękujemy z głębin naszych pachnących chmielem serc i obiecujemy wrócić do Was tak szybko, jak tylko pozwolą okoliczności. Nie damy się wirusowi i zgodnie ze słowami Winstona C. "bić się będziemy na polach i na ulicach, bić się będziemy wśród wzgórz, i nigdy się nie poddamy" - dopóki znów nie polejemy Wam najlepszych rzemieślniczych piw z Polski, Europy i ze świata. W górę kufle!

z9ff2c886af591dc.jpeg

Wpłacający 156

 
Dane ukryte
669 zł
P
Paul
555 zł
A
Ania i Jacek
500 zł
C
Cichy
400 zł
SD
SHAWN DUGAN
400 zł
 
Dane ukryte
350 zł
AJ
Adrian Jankowski
350 zł
MM
Michał Maciejewski
350 zł
CO
Colleen O'Sullivan
350 zł
KP
Karolina Petryk
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Dzięki wielkie!

Oficjalne podziękowanie za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Szkło Piwnej Stopy.

W zależności od dostępności, jedno z naszych dedykowanych szkieł do wyboru oraz oficjalne podziękowanie za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu! Bo "Good People Drink Good Beer" - Hunter S. Thompson


wybrano 24 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
VOUCHER 50 PLN

Voucher na kwotę 50 zł do wykorzystania w Piwnej Stopie.

wybrano 16 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
T-Shirt

Limitowany T-Shirt którego nigdy nie będziemy powtarzać oraz oficjalne podziękowanie za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!


wybrano 29 razy

Wybieram
Wpłać 65 zł i więcej
Zestaw KONESERA.

Zestaw KONESERA to: dowolne piwo z kranu, lufeczka czystej wódeczki, hermelin i hot-dog. Oczywiście nie zabraknie oficjalnych podziękowań za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!


wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Kolacja dla Dwojga.

Romantyczna kolacja dla dwoja w którego skład wchodzą dwa wypasione DOGI oraz dwa dowolne piwa z kranu.Oczywiście nie zabraknie oficjalnych podziękowań za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!

wybrano 16 razy

Wybieram
Wpłać 90 zł i więcej
VOUCHER 100 PLN

Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w Piwnej Stopie.

wybrano 19 razy

Wybieram
Wpłać 130 zł i więcej
VOUCHER 150 PLN

Voucher na kwotę 150 zł do wykorzystania w Piwnej Stopie.

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Degustacja z Stefanem.

Przeprowadzone w luźnej i przyjaznej atmosferze spotkanie, mające na celu poszerzenie wiedzy z zakresu warzenia, historii browarnictwa, piwnej rewolucji i wielu innych tematów związanych z piwem. Podczas degustacji spróbujecie 6 bardzo różnych od siebie piw, opiszemy je stylowo, przytoczymy dużo ciekawych informacji na temat samych piw, browarów z których pochodzą.

Spotkanie poprowadzi sam Stefan - właściciel Piwnej Stopy, mąż stanu, piwny sędzia i pasjonat, gotów odpowiedzieć niemal na każde pytanie.

Oczywiście nie zabraknie oficjalnych podziękowań za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!

wybrano 15 razy

Wybieram
Wpłać 170 zł i więcej
VOUCHER 200 PLN

Voucher na kwotę 200 zł do wykorzystania w Piwnej Stopie.

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Zostań BARMANEM.

Niepowtarzalna szansa by zostać BARMANEM w Piwnej Stopie. W wspólnie ustalonym dniu, staniesz za sterami Stopowego okrętu i staniesz się jednym z nas. Usłyszysz zapewne niejedną morską opowieść i spróbujesz wszystkiego co będzie w tym momencie na kranie. Ahoj przygodo.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Plakat z Autografem

Limitowany reprint jednej foty z pięknymi stopami Tajemniczej Modelki, które można podziwiać na ścianach piwnej. Format 50x70cm, z autografem Tajemniczej Modelki oraz samego Stefana. Oczywiście nie zabraknie oficjalnych podziękowań za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
Warzenie piwa w BROWARZE.

Wyprawa na warzenie piwa do jednego z zaprzyjaźnionych Piwnej Stopie browarów. Wyjątkowa okazja by zobaczyć na własne oczy jak się warzy piwo, ile piwowar dolewa żółci bydlęcej i alkoholu oraz w jakiej temperaturze smakuje najlepiej czysta wódka.

Wyjazd z jednym noclegiem, którego koszt jak i wyżywienia oraz atrakcji pokrywa w całości Piwna Stopa. Ilość miejsc bardzo ograniczona!

wybrano 3 razy (pozostało 5 z 8)

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
Degustacja SPECJALNA.

Ilość miejsc bardzo ograniczona! Podczas SPECJALNEJ degustacji spróbujecie 5 bardzo wyjątkowych piw. Gwiazdą programu będzie butelka piwa z roku pomiędzy 1957-1962 (najprawdopodobniej 1959), z nieistniejącego już belgijskiego browaru GOOSSENS. Jest to lambik czyli kwaśne piwo fermentacji spontanicznej, które pomimo 60 lat wciąż jest pijalne!

Oczywiście nie zabraknie oficjalnych podziękowań za wsparcie, na naszym fejsbukowym fanpejdżu!

wybrano 4 razy (pozostało 8 z 12)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Miejsce na ścianie.

Specjalne miejsce na naszej ścianie na prace artystów lub reklamę/cegiełkę Sponsora.

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
50tka nalana przez STEFANA.

50tka najlepszego alkoholu z Piwniczki Stefana, nalana przez przez samego Stefana.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

626 114 zrzutek

i zebrali

376 863 713 zł

A ty na co dziś zbierasz?