id: 333v2d

Książka 365 dobrych dni - wędrówka przez życie

Książka 365 dobrych dni - wędrówka przez życie

Nasi użytkownicy założyli 915 525 zrzutek i zebrali 881 069 101 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry Kochani przyjaciele,


Czas na moją 3 książkę. Po sukcesie bestsellera "Życie i 101 przyjaciół" i wspaniałemu odbiorowi "Ty to wiesz - codzienność pełna inspiracji", jest dobry czas na wydanie "365 dobrych dni - wędrówka przez życie". To niesamowita książka, która trafi w Wasze ręce. Czekałem z tą decyzją bardzo długo. Dziś poczułem, że nie mam na co czekać, bo ta książka jest Wam potrzebna właśnie w tych czasach, a będzie co czytać. Ma prawie 1 300 000 znaków, a to oznacza tylko tyle, że będzie miała sporo stron.


ZOSTAŃ AMBASADOREM KSIĄŻKI

Potrzebuję Twojego i Waszego wsparcia w wydaniu książki. Zdecydowałem, że tym razem nie zostanie ona wydana przez wydawnictwo. Koszty związane z wydaniem książki wzrosły, a tym samym koniecznym stało się podjęcie zupełnie nowego działania. Mam tutaj na myśli zrzutkę i wkład wielu ludzi w zrealizowanie tego planu. To nie tylko sprawy finansowe i wpłaty, ale przede wszystkim Wasze działanie w internecie poprzez udostępnianie postów i wiadomości związanych z tą zrzutką. Powiedz o niej wszystkim tym, którzy mogą dołożyć się do wydania książki "365 dobrych dni - wędrówka przez życie".


s805987b8b5a4ef2.jpegKIM JESTEM?

Krzysztof Liegmann - mentor, wizjoner, filozof i nauczyciel duchowy, a także autor książek. Wśród nich bestseller "Życie i 101 przyjaciół" i "Ty to wiesz - codzienność pełna inspiracji". 


Od 20 lat związany z rozwojem osobistym, mentalnym i duchowym. Przedsiębiorca, prezes fundacji, publicysta i podróżnik. Twórca projektu Architekci Umysłu, a także autor ponad 1000 programów online oraz pierwszego na świecie 24 godzinnego LIVE motywacyjnego.
KSIĄŻKA "365 dobrych dni - wędrówka przez życie"


Być może to książka na 365 dni, 365 tygodni, 365 miesięcy albo na trzy wieczory. Książka o wyzwaniach, trudnościach, motywacji i samorozwoju, duchowa i pełna inspiracji. Można z niej czerpać doświadczenie lub odnajdywać samego siebie, a później wracać do niej i otwierać zawsze wtedy, gdy tylko jest potrzebna. Wzrusza i porusza. Buduje i rozwija. Budzi i prowadzi.


Książka jest już napisana. Teraz czas na pracę nad jej wydaniem, a tu czeka ją korekta, składanie, grafika i wiele innych technicznych czynności. Na ich podstawie powstał kosztorys, który łącznie z wydrukiem wyniósł około 45000 złotych. Jej cena szacowana jest na 89 złotych. Nie potrafię jeszcze powiedzieć dokładnie ile będzie miała stron, ale cienka nie będzie. Mamy czas na zbiórkę do 31 grudnia 2022 roku. Premierę planuję na kwiecień 2023. Wszystko zależy do Waszego wsparcia.


[aktualizacja] zbiórka zostaję przedłużona do 31 grudnia 2022 ze względu na brak pełnej kwoty. Prace nad wydaniem książki trwają, ale jej wydanie również się przesunie.


Jeden z rozdziałów:

To pytanie, które trzeba sobie zadać, gdy cały napisany tekst po prostu znika: czy napisać go od nowa? Czułem dziś, jak płynie ze mnie wspaniała energia i treści, które są ważne nie tylko dla mnie, ale również dla wielu ludzi. Wiedziałem, że napisałem jeden z lepszych rozdziałów i... nie ma. Zniknął po opublikowaniu na Facebooku i w Pages, którego używam do pisania swoich książek. A znane wszystkim ctrl+c okazało się puste. I co dalej? Poddać się? Nie. Choć wiem, że nie będzie taki sam, to wiem, że z jakiegoś powodu był dla mnie ważny, ale nie wiem, czy mieliście przeczytać te słowa. Szczególnie, że wydarzyło się coś jeszcze, ale to zostawię już tylko dla siebie. 

Miałem plan na wieczór, bo wiem, jak ważny jest dla mnie każdy dzień. Jednak czasami tak się dzieje, że wszechświat ma wobec nas zupełnie inny plan. Tak więc piszę po raz drugi ten rozdział z przekonaniem, że tak miało być. A czas? 

Czas nie istnieje, bo jest pojęciem względnym. Gdy pisałem pierwszą wersję tego rozdziału, to nawet nie wiedziałem ile go upłynęło. Nie miało to znaczenia, tak samo, jak nie teraz, bo wiem, że to, co robię jest dla mnie ważne. Tak samo, jak Ty wykorzystałeś ten dzień zupełnie inaczej niż Twój mąż, żona lub dzieci. Wielu zmarnowało ten dzień z przeświadczeniem, że przecież jest jutro, ale innym zabranie czasu na zrealizowanie wielu punktów z dzisiejszego planu dnia. Dziś być może nie pamiętasz ile czasu zajęła Ci droga z pracy do domu, gdy w tym samym czasie dla kogoś sekundy miały decydujące znaczenie. 

Jedno jest pewne - dziś jest dziś. I wiem, że gdy wstaję rano o 5:30, to wiem, że rodzę się na nowo z nadzieją, że to będzie dobry dzień. Gdy wieczorami wypełniam czas rytuałem wdzięczności, to wiem, że najlepsze co mogę zrobić, to spodziewać się najlepszego. Najlepszą metodą na to jest obudzić się i zacząć realizować plan, który właśnie nadszedł. A jest jedynie zapisem tego, co nazywane było "kiedyś" lub "jutro". 

Od rana spotkania, poznawanie ludzi i wielu nowych sytuacji. Doświadczanie i nauka brana z każdej sytuacji i rozmowy. Dzielenie się wiedzą i zbieranie jej słuchając historii moich klientów. Projekty i pisanie tekstów oraz książek. To wszystko wynika z przekonania, że być może nie mogę zrobić wszystkiego, ale mogę zrobić najważniejsze, aby wykorzystać odcinki między wydarzeniami. Nie czas, a dzień pomiędzy wchodem, a zachodem. I nie mam go ani mniej, ani więcej niż ktokolwiek na świecie. 

A jednak mimo to wielu ludzi trwoni coś, co jest nieodnawialnym darem. Wiem co piszę, bo straciłem kiedyś wszystko. Stracili też inni swoje majątki i wielkie pieniądze. Wielu z nich potrafiło tak samo, jak ja odzyskać to, co utraciliśmy. Z czasem ta sztuczka nie będzie możliwa. To nie "jutro" ma być wybawieniem, bo jest nim "dziś". To być może brzmi smutno, ale to tylko przekonanie, bo oznacza, to wielką szasnę. Pojawi się ona tyko wtedy, gdy tak samo, jak ja zrozumiesz, że to jest dar. A odsuwanie czegoś w przyszłość niczego nie zmienia. 

Czy zrobiłem dziś wszystko? Nie. Jednak wiem, że zrobiłem najważniejsze, aby przybliżyć się do realizacji swoich planów i marzeń. Teraz przyszedł czas na to, aby podsumować ten dzień i szczerze odpowiedzieć sobie, jaką wartość wniosłem nim do swojego życia, doświadczenia i umiejętności. I wiem, że we wszystkim co zrobiłem byłem i jestem na 100%. Nawet jeśli cały dzień nie był, to poszczególne jego etapy zrealizowałem najlepiej, jak potrafiłem. 

Nie oszukujmy się, to nie jest łatwa sztuka i wyrabianie w sobie tego nawyku na nowo zajęło mi sporo czasu. Na nowo? Tak. Przecież mieliśmy w sobie tą umiejętność. Być może pamiętasz jeszcze czasy, gdy dzień zaczynał się zabawą wraz z pierwszymi promieniami słońca, a kończył się, gdy zrobiło się już ciemno. Ile to było godzin? Jakie to miało znaczenie? Ważne były przygody, które wypełniały ten odcinek naszego życia. I mieliśmy poczucie, że mogłoby się to nie kończyć. Być może dlatego, że wszyscy dorośli zapominają, jak to jest być Piotrusiem Panem. 

I wiem, że "nigdy nie ma wystarczającej ilości czasu, by zrobić wszystko, ale zawsze jest wystarczająca ilość, by zrobić to, co najważniejsze". Te słowa Brian Tracy przeczytałem dziś jadąc autobusem do pracy. Wiem, że nie muszę mieć wszystkiego, ale wiem, że mogę sprawić, aby czas stał się wszystkim co mam. 

Jeśli zatem szukasz źródła sensu życia, to są nimi chwile, które wypełniają każdy dzień. Z nich możesz ulepić wszystko zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Nikt inny poza Tobą nie dysponuje Twoim dniem. I choć los czasami dostarcza nam nieprzewidzialnych sytuacji, to tylko po to, aby sprawdzić naszą gotowość na jeszcze większe wyzwania. 

Możesz dziś nie mieć nic i zyskać wszystko. Możesz mieć wszystko i to wszystko stracić. Czas i dni odchodzą bezpowrotnie. I niech Ciebie to nie smuci. Wykorzystaj tą wiedzę i szansę, którą masz, aby nauczyć się ponownie cieszyć się każdym dniem. 

I dobrze wiesz, że nie raz traciłeś poczucie czasu, to dlaczego wciąż jesteś zbiegany? Dlaczego ciągle mówisz, że brakuje Ci czasu choć dobrze wiesz, jak często go bezcelowo marnujesz. Być może to taki sposób na usprawiedliwianie siebie przed innymi, ale przed samym sobą... 


jef192eb87a2a7a5.jpeg

JAK MOŻESZ POMÓC?


1. Udostępnij tę zbiórkę w swoich mediach społecznościowych

2. Wpłać od 1 złotego lub więcej. Jestem wdzięczny za każdą wpłatę.

3. Wpłacając 15 złotych, otrzymasz imienne podziękowania wysłane e-mailem.

4. Wpłacając 39 złotych i więcej, to otrzymasz e-book - PROSTE ZASADY REALIZACJI CELÓW I MARZEŃ. Wyślij mi wiadomość z adresem e-mail.

5. Wpłacając 89 złotych i więcej, to wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją.

6. Wpłacając 356 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 4 książki. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania wydrukowane w książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Dostępne tylko dla 40 pierwszych osób.

7. Wpłacając 800 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 8 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem wydrukowane w książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 10 osób.

8. Wpłacając 1200 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 10 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem wydrukowane w książce. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 5 osób.

9. Wpłacając 3600 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 12 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem wydrukowane w książce. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. I najważniejsze - skorzystasz wersji Premium Indywidualnych Spotkań Rozwojowych. Ten wyjątkowy 12-godzinny cykl otrzymasz w prezencie. Otrzymasz w jego trakcie obszerną ilość wiedzy, praktyki oraz przykładów z mojego 20-letniego doświadczenia. Wartość pakietu to 5000 złotych. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 2 osób.


Już teraz dziękuję z całego serca Wam wszystkim.

Krzysztof

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 8 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Wpłacając 39 złotych i więcej.

Otrzymasz e-book - PROSTE ZASADY REALIZACJI CELÓW I MARZEŃ. Wyślij mi wiadomość z adresem e-mail.

od 39 zł

Kupione 1

Koniec za 25 dni!
Wpłacając 89 złotych i więcej.

Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją.

od 89 zł

Kupione 10

Koniec za 25 dni!

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 19

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!