id: 334b6h

Zbiórka na wóz strażacki dla OSP Poręba

Zbiórka na wóz strażacki dla OSP Poręba

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
12 342 zł 
z 50 000 zł
24%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie istnieje nieprzerwania od 1909 roku. Przez cały ten okres nasi druhowie dzielnie walczyli z pożarami oraz innymi zagrożeniami oraz starali się wspierać inne inicjatywy, wkładając w to wiele pracy i poświęcając swój czas. W obecnej chwili nasza jednostka znajduje się w czołówce najczęściej interweniujących jednostek na terenie powiatu zawierciańskiego, w 2019 roku było to 99 wyjazdów do pożarów i innych miejscowych zagrożeń. Dzięki staraniom naszych druhów w ostatnich latach udało nam się pozyskać m.in. zestaw hydrauliczny do ratownictwa drogowego, motopompy, aparaty powietrzne itp. oraz dzięki uprzejmości OSP w Sławkowie ciężki samochód gaśniczy Jelcz, który dzielnie nam służy do obecnej chwili, jednak analiza zdarzeń na naszym terenie pokazuje, że potrzebujemy samochodu bardziej uniwersalnego., młodszego z bardziej rozbudowaną zabudową pożarniczą niż posiada oryginalny Jelcz. Kto takim jeździł wie jak wygląda komfort jazdy w takim pojeździe :) Niestety obecna sytuacja finansowa gminy nie pozwala na zakup tak wymarzonego przez nas pojazdu, w związku z tym zwracamy się do Was, ludzi dobrej woli o wparcie naszej OSP w osiągnięciu upragnionego celu. Każda wpłata przybliża nas do zakupu nowszego, bezpieczniejszego samochodu ratowniczo gaśniczego. W imieniu zarządu oraz druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

DC
Dawid Charazinski
1 500 zł
MM
mario-car mariusz bijak
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AR
Andrzej Rubin
1 000 zł
AR
Marek RUBIN
1 000 zł
KR
Krzysztof Rubin
1 000 zł
RR
Radny Rady Miasta Jarosław Machura
500 zł
KH
Krzysztof Hamerlik
300 zł
PH
Piotr Hamiga
MM
Moto-Mar Marczyk Tomasz
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Moja cegiełka dla bohaterów ze Straży Pożarnej, na nowy wóz :) Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Nasi użytkownicy założyli

865 878 zrzutek

i zebrali

768 525 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?