id: 33nkm2

Dla pogorzelców z Barda

Dla pogorzelców z Barda

Nasi użytkownicy założyli 1 189 258 zrzutek i zebrali 1 252 926 091 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

17 kwietnia około godziny 5.30 doszło do pożaru kamienicy przy ul. Głównej w Bardzie. Dach nad głową straciło 7 rodzin. Poddasze zostało zupełnie strawione przez pożar, reszta mieszkań wskutek działań ratowniczych jest zupełnie zalana. Ponadto w czasie działań gaśniczych prowadzonych na zewnątrz, w środku budynku doszło do zawalenia się części stropu na klatkę schodową. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego stwierdził, że w wyniku pożaru budynek nie nadaje się do zamieszkania i całkowicie wyłączył obiekt z użytkowania.


Osoby poszkodowane to osoby starsze i schorowane oraz rodzice z dziećmi. Ponadto wśród pogorzelców znajdują się osoby, które obecnie przechodzą COVID-19, co jest dla nich dodatkowym obciążeniem w tej dramatycznej sytuacji.


Pogorzelcom udzielna jest właśnie pomoc doraźna w zakresie wyposażenia w środki higieny osobistej, ubrania, organizację miejsca czasowego pobytu oraz wyżywienia.


Mieszkańcy strawionej pożarem kamienicy stracili dobytek swojego życia, poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o udział w zbiórce i pomoc. Każda złotówka w tej sytuacji jest niezwykle cenna. Zniszczone mieszkania wymagać będę gruntowanego remontu. Środki ze zbiórki zostaną przekazane na zakup wyposażenia i wykonanie remontu mieszkań. Zakupione zostaną meble, panele, kafelki, drzwi, farby, okna, wszystko co jest niezbędne, aby pozbawione dachu nad głową rodziny mogły powrócić do swoich mieszkań. Pieniądze ze zbiórki posłużą także przy zabezpieczeniu dachu i późniejszym jego remoncie.


"Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli" , dlatego całym sercem PROSIMY O POMOC.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 407

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków
 • Joanna Sobota

  Witam, przepraszam ze pisze pod czyjaś zrzutka ale błagam o pomoc dla mojej córki , by mogła znów się uśmiechnąć. Uśmiech bez dwóch ząbków to dla niej koszmar. Wiem ze dobro zawsze wraca. Sama pomagałam jak moglam 🥺 bardzo prosimy o pomoc ID : rgvhr7 . Dziękuje każdemu za okazana jej pomoc! ❤️

 • Marcin J.

  Bardzo proszę o pomoc rodzinie w bardzo trudnej sytuacji życiowej ID:7p4jdn

 • TT
  Tomasz Topolanek

  Zakup płyty ofiarowanej przez Roho Konar

  100 zł
 • Joanna Sobota

  Witam , zgłaszam się do was o pomoc dla mojej córki , by mogła znów się uśmiechnąć. Wiem ze dobro zawsze wraca. Sama pomagałam jak moglam 🥺 bardzo prosimy o pomoc ID : rgvhr7 . Dziękuje każdemu za okazana jej pomoc! ❤️

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech Wam dobry Bóg błogosławi! :)

  100 zł