id: 33sppb

WRZUĆ PIĄTAKA NA ODYSEJĘ DRUŻYNKI Z PIĄTEGO LICEUM W GDAŃSKU!

WRZUĆ PIĄTAKA NA ODYSEJĘ DRUŻYNKI Z PIĄTEGO LICEUM W GDAŃSKU!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 455 zrzutek i zebrali 1 161 491 264 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy ROAR! Drużyna z V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, a od niedawna także Mistrzowie Polski Odysei Umysłu 2019 i zdobywcy prestiżowej nagrody Ranatra Fusca, przyznanej za wybitną kreatywność przedstawienia. Sięgamy po więcej, a naszym następnym celem są Finały Światowe w Stanach Zjednoczonych i reprezentacja kraju na arenie międzynarodowej. Jednak bez scenografii nie wystąpimy, a do przewiezienia są zbudowane od podstaw, grające organy! Będziemy wdzięczni za każdą sumę pieniędzy, która pomoże nam opłacić kosztowne cargo w transporcie. Każde wsparcie to cegiełka do naszego sukcesu za granicą.

dumne roar... z organów i pucharów

Długie dni spędzone w szkole, godziny mozolnej pracy nad scenografią, strojami opłaciły się! Zostaliśmy wyróżnieni za niezwykłą kreatywność i spójność przedstawienia. Jesteśmy niezwykle dumni z organów zbudowanych przez Janka i Maćka. Tym bardziej, że rzeczywiście grają! Ich klawisze wykonane zostały z setek patyczków laryngologicznych, a działają jak prawdziwe. Wszystko dzięki wbudowanemu w nie mechanizmowi… z dysku starego komputera.

Naszym drugim niezwykłym elementem scenografii jest latarnia (na zdjęciu wyżej) zbudowana z tysiąca rurek po foliach i rzetelnie ozdobiona skorupkami od jaj, nadającymi im niesamowity efekt skały. Marzymy o tym, by zabrać za ocean całą naszą scenografię i pokazać się na Finałach Światowych w pełnej okazałości.

Koszty wyjazdu do USA są ogromne, do uzbierania jest 60 tysięcy zł na wizy, przelot i pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz na transport wszystkich dekoracji drogą morską lub lotniczą. Mamy jednak nadzieję, że małymi krokami do celu i uda się pozyskać pieniądze. Takim krokiem jest właśnie ta zbiórka, ponieważ osiem tysięcy to tyle ile kosztuje cargo bez opłat celnych. Czasu nie ma jednak dużo, bo Finały Światowe już pod koniec maja. Dlatego każda pomoc się przyda!

Próba generalna przed finałami

Link do strony na fb:https://www.facebook.com/roarvlo/?epa=SEARCH_BOX

Link do strony na Instagramie:https://www.instagram.com/roar.theatre/

Numer konta bankowego:

Fundacja Pokaż Dzieciom Świat

16 1240 1242 1111 0010 0583 7721

z dopiskiem "Odyseja Umysłu V LO 2019"

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 103

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków