id: 34a8dv

Zrzutka i turbopomoc dla przedszkoli, domów dziecka, domów opieki społecznej

Zrzutka i turbopomoc dla przedszkoli, domów dziecka, domów opieki społecznej

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 373 zrzutki i zebrali 1 197 755 021 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

  1. Pierwszy etap naszej zbiórki #TurboPomoc dla Łukaszka oraz podmiotów na które zbieramy wraz z założeniem zrzutki w serwisie zakończył się eventem na Osiek Molo.
  2. Drugie nasze charytatywne spotkanie odbyło się na Kocierz Hotel i Spa. Tutaj poza celem opisanym na zrzutce (opisu niestety nie można zmieniać i informacje o zmianach są podawane na wydarzeniach i grupie #TurboPomoc) dodatkowo pomagaliśmy małemu Miłoszkowi. Wraz z jego rodzicami udało się zebrać na leczenie i rehabilitację ponad 22 tyś. złotych. Wszystko to z przejazdów charytatywnych w naszym Turbo Peletonie sportowymi autami oraz wieloma licytacjami przedmiotów, usług od firm, osób, które przyłączyły się do naszej akcji.
  3. Zbliża się koniec naszej zbiórki na 2020. Chcemy zakończyć ten cykl eventów i sezon wydarzeniem, które odbędzie się 4 października br. na Kocierzu. Do zbiórki dodajemy kolejny cel - zbiórka pieniążków na operację i wymianę ortezek, rehabilitację siedmioletniej Lenki. Czeka ją trzeci etap leczenia i roczny pobyt w USA. Lena urodziła się z brakiem kości piszczelowych - tibal hemimelia. To wada, która przytrafia się raz na milion urodzeń. Po urodzeniu lekarze z klinik w Polsce powiedzieli rodzicom Lenki, że nie dają dużych szans na wyzdrowienie i doradzali amputację. Rodzice nie poddali się i zaczęli walkę o to, żeby w przyszłości mogła chodzić jak inne dzieci. Obecnie, po 9 operacjach, wielu godzinach rehabilitacji i nieprzespanych z bólu nocach, może stawiać kroczki dzięki pomocom specjalnych ortezek. Przed nami trzeci etap leczenia w USA. Dla jednej z nóżek to etap ostatni – będzie już zdrowa, wyleczona! Drugą nóżkę będzie czekać jeszcze wydłużanie kości. Doktor też ustawi obie stópki w prawidłowej pozycji. Lenka cały czas ma rehabilitację. Koszty leczenia są bardzo wysokie, a nasz "wspaniały" NFZ odciął się od refundacji już po 6 zabiegach. Kolejne 3 były finansowane tylko przez ludzi o wielkim serduchu, ze zbiórek i zrzutek gdzie łączymy swoje siły. Także podpinamy się pod pomoc, bo RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zrzutka połączona z eventem #turbopomoc i licytacjami przejazdów sportowymi samochodami ma wesprzeć najbardziej potrzebujące placówki i ośrodki z naszych okolic – z możliwością dodawania nowych, z innych rejonów Polski jeśli tylko zostaną do nas zgłoszone.


Startujemy 14 czerwca z resortu Molo w Osieku gdzie dodatkowo spotykamy się z rodzicami Łukaszka z poprzedniej zbiórki, którą wspieraliśmy:

https://www.siepomaga.pl/dla-lukaszka

i dalej lecimy na Kocierz -> Porąbkę -> Kęty -> powrót na Osiek.

Zapisy do wydarzenia oraz możliwość zgłaszania samochodów na licytacje:

https://www.facebook.com/events/699799640755682

Przyszłe eventy #turbopomoc będziemy organizować przez kolejne miesiące zbiórki w różnych rejonach Polski.


Środki wpłacane na zrzutkę będą przeznaczone na zakup fartuchów, rękawiczek, maseczek, przyłbic, gogli, ochraniaczy na buty, płynów do dezynfekcji, środków do higieny osobistej oraz zabawek. Następnie dostarczane przez naszych wolontariusz lub wysyłane kurierem DPD do poszczególnych placówek, które zgłosiły zapotrzebowanie na wybrane produkty. Dostawy będą realizowane każdego tygodnia przez cały okres trwania zrzutki.


Zachęcamy producentów, dystrybutorów, sprzedawców do wspierania zbiórki ww. artykułami i zgłaszania się do nas w celu współpracy. Jest również możliwość przekazywania voucherów i innych rzeczy na licytacje, które będziemy dodawać na stronę wydarzenia.


Potwierdzenie zapotrzebowania na wybrane towary będzie wymagało wypełnienia specjalnego formularza i pełnomocnictwa do weryfikacji przez serwis Zrzutka.pl oraz kolejno protokołu odbioru rozliczonych artykułów.


Na chwilę obecną przyjęliśmy zgłoszenia od:

- Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" w Wadowicach

- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie

- Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

- Koło Dzieci Niepełnosprawnych w Wadowicach.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Kalendarz samochodowy / plakaty B3TOUR na 2020 rok.
Wyjątkowe zdjęcia w formacie A3 do zawieszenia na ścianę - w formie kalendarza lub do wycięcia i oprawienia w ramkę :)
45 zł

Kupione 10 z 300

Zakończona

Wpłaty 72

TS
Tomasz Sadlik
5 725,44 zł
GE
GRUPA EUFORIA
5 000 zł
MR
Michał Rokowski helikopter 5osob
1 750 zł
ŁR
Łukasz
1 500 zł
AM
ATOM MUSCLE
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
DD
Dawid Danel
850 zł
PJ
Paweł Ja
800 zł
PB
Paweł Bednarczyk
800 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków