id: 34wpmd

Na samochód dostawczy dla fundacji NAKARMIENI.pl

Na samochód dostawczy dla fundacji NAKARMIENI.pl

10 600 zł 
z 20 000
53%
zakończona 22.04.2021r
134 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Dlaczego zbieramy na samochód dostawczy? Od 6 lat Fundacja Nakarmieni pomogła już tysiącom osób. Dzieciom, kobietom, mężczyznom. Potrzebującym. Materialnie oraz wsparciem, rozmową, obecnością. Od okolicznościowym akcji (jak np. Wigilia dla samotnych) do codziennego wsparcia konrketnych podopiecznych.


  Udało się Fundacji Nakarmieni otworzyć drzwi w wielu miejscach. Dziś bywa tak, że otrzymują telefon, że mogą otrzymać odzież, jedzenie, środki chemiczne, ale nie mają jak po to pojechać, ponieważ małe auto, które mają, nie pozwala im na moce przerobowe. A możliwości jest coraz więcej! Nie wspominając już o tym, jak wiele jest miejsc, gdzie można zawieść te produkty dla potrzebujących.


  Dajmy im to narzędzie, aby mogli działać JESZCZE WIĘCEJ DOBRA. Bo oni już to robili, robią i będą robić. Ale z naszą pomocą, z daleka, chociaż taką, symboliczną, wpłacająć jakąś kwotę, dowolną - możemy dać im narzędzie, dzięki któremu więcej rzeczy, w szybszym czasie, trafi do jeszcze większej liczby potrzebujących.


  W imieniu, w sumie nie Fundacji Nakarmieni, a tych potrzebujących, którzy czekają na naszą pośrednią pomoc, w postaci rąk Fundacji Nakarmi: DZIĘKUJĘ.


  Damian, syn Włodka.

  Czytaj więcej
 • Czytaj więcej
 • Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

www.nakarmieni.pl


W ciągu 6 lat udało nam się wypracować współpracę z wieloma dostawcami żywności oraz środków czystości. Mamy mnóstwo rzeczy, którymi możemy podzielić się z potrzebującymi. Dzisiejszym problemem jest odbiór i dostawa tych artykułów. Chcemy kupić dostawcze auto, które jak najlepiej pomoże nam zrealizować nasze cele charytatywne.


Jesteśmy oddziałem Fundacji Jesus Christ Security, która zajmuje się pomocą tym, którzy jej potrzebują. Działamy w Ostrowie Wielkopolskim i funkcjonujemy pod nazwę NAKARMIENI. Jesteśmy organizacją non-profit, działamy z potrzeby naszych serc.


Regularnie staramy się wydawać żywność, odzież, zabawki, urządzenia AGD, oraz wszelkie inne artykuły, jakie otrzymujemy od naszych darczyńców. Udzielamy także wsparcia w innej postaci, m.in.: pomoc w załatwieniu różnych spraw urzędowych, wsparcie duchowe, organizowanie terapii dla osób uzależnionych . Pomoc naszej Fundacji wiąże się z kosztami, takimi jak czynsz, rachunki za energię czy koszty remontowe, to cieszymy się, że możemy docierać do coraz większej ilości osób z naszą pomocą.


Wsparcie materialne to tylko jeden z wielu obszarów działalności naszej Fundacji. Regularnie wspieramy różne inicjatywy, instytucje oraz konkretne osoby w Ostrowie Wielkopolskim, a także w innych miastach Polski. Regularnie dostarczamy produkty spożywcze do szkół podstawowych, Domu Pomocy, Aresztu Śledczego, Domu Ochrony Poczętego Życia w Odolanowie i innych placówek. Odwiedzamy także Zakłady Karne w Krzywańcu i Grudziądzu, przy których funkcjonują Domy Matki i Dziecka dla osadzonych w więzieniu matek z małymi dziećmi. Przekazujemy im dary i wspieramy rozmową.


W ramach naszej działalności organizujemy spotkania dla naszych podopiecznych, z których najważniejsze to Wieczerza Wigilijna, organizowana co roku w dzień Wigilii Bożego Narodzenia. W tym roku będzie to już siódme takie spotkanie, na które zawsze zapraszamy wszystkie osoby samotne, potrzebujące, bezdomne, oraz wszystkich tych, którzy spędziliby ten wieczór w samotności. Od zeszłego roku również organizujemy Śniadanie Wielkanocne tak jak to przypada . Nie pytamy o powody, nie spisujemy, nie osądzamy – po prosty zapraszamy na ciepłe posiłki, słodki poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd i radosne spędzenie tego wieczoru i południa w rodzinnej atmosferze.


Pragniemy, aby Oddział naszej Fundacji stał się miejscem, w którym ludzie wykluczeni społecznie znajdą pomoc. Tam gdzie panuje bieda, głód i brak nadziei posyła nas Bóg, abyśmy w miarę możliwości jakie mamy i dzięki szczodrości darczyńców wspierających dzieło nieśli pomoc. Zgodnie z celami statutowymi Fundacji Jesus Christ Security nasze działania, skupiają się na środowisku lokalnym gminy, miasta i powiatu Ostrowa Wielkopolskiego. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego w pełni utrzymującą się ze środków własnych pozyskanych z darowizn i wkładu indywidualnego. Każda, nawet niewielka, pomoc ma ogromne znaczenie dla naszych Podopiecznych.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 134

preloader

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 136 394 zł

A ty na co dziś zbierasz?