id: 3527ha

Neurorehabilitacja jedyną szansą dla naszej Mamy!

Neurorehabilitacja jedyną szansą dla naszej Mamy!

 
Cezary Kośman

Opis zrzutki

Rehabilitacja jedyną szansą dla naszej Mamy Grażyny!

19 lipca nasze życie zatrzymało się w jednej chwili.

Jeszcze niedawno cieszyła się życiem, żartowała i angażowała w sprawy innych. 

Mama – pełna energii, zawsze uśmiechnięta, gotowa pomagać innym i obecna

w życiu rodziny oraz przyjaciół – trafiła do szpitala z krwawieniem dokomorowym z malforacji tętniczo żylnej w obrębie tylnej jamy.

W wyniku wylewu przez blisko dwa miesiące pozostawała w śpiączce, przeszła wiele...

między innymi dwie operacje głowy, przez cały czas będąc na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Na szczęście, świadomość wróciła, co nas ogromnie cieszy, ponieważ każdy dzień był pełen niepokoju i niepewności, a lekarze nie dawali Mamie szans na wybudzenie, a nawet świadome oddychanie.

Mama komunikuje się z nami mrugając, próbuje mówić, ruszać rękoma, ale...wszystko ją boli.

W szpitalu nadal leży, nie ma rehablitacji, fizjoterapii, jest karmiona przez sondę i wymaga całodobowej opieki.

Aby stanąć na nogi, potrzebna jest jak najszybsza i jakościowa neurorehabilitacja.

Mimo trudności wierzymy, że Mama ma w sobie ogromną siłę, by wrócić do sprawności.

Jej oczy przepełnione są nadzieją na przyszłość.

Teraz kluczowa jest intensywna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku.

Koszt miesięcznego pobytu, to minmum 35 000 zł.

Mama potrzebuje kilkumiesięcznej profesjonalnej terapii, by znów móc być z nami – ze swoimi dziećmi, wnukami i przyjaciółmi.

Na tą kwotę skada się codzienna 5 godzinna rehabilitacja, wyżywienie, opieka i zakwaterowanie.

Dodatkowo potrzebne są osobne zabiegi wspierające proces rehabilitacji, musimy zaopatrzyć Mamę w całą wyprawkę medyczną, a w przyszłości zaopiekować się Mamą w domu :)

Każde wsparcie – każda złotówka, każde udostępnienie i każda dobra myśl przybliża nas do chwili, gdy Mama znów będzie mogła się uśmiechać, rozmawiać, spacerować, żartować i żyć tak, jak zawsze – pełnią życia.

Dziękujemy za każde okazane serce ❤️Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Komentarze 3

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez