id: 356jv5

Tradycja w działaniu - konferencja praktyków edukacji muzycznej

Tradycja w działaniu - konferencja praktyków edukacji muzycznej

485 zł 
z 3 000 zł
16%
zakończona 13.07.2020r
11 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

NA CO ZBIERAMY? 

Wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca, Akademią Muzyczną w Katowicach (Katedra Edukacji Muzycznej i Rytmiki) oraz innymi partnerami organizujemy konferencję poświęconą roli lokalnych tradycji muzycznych w edukacji muzycznej. Konferencja miała odbyć się w kwietniu w Katowicach, jednak jak wiele wydarzeń musiała zostać odwołana. Zdecydowaliśmy się zrealizować konferencję on-line. Zbieramy środki na uzupełnienie budżetu, zaproszenie ekspertów i zorganizowanie dodatkowych sesji we wrześniu i październiku.


KIM JESTEŚMY? 

Fundacja Mały Kolberg, założona została w 2018 r. w celu kontynuowania powołanego w roku 2014 programu Mały Kolberg. Głównym celem zarówno programu jak i fundacji jest przybliżanie dzieciom kultury tradycyjnej przez zabawę, taniec i śpiew, a także uwrażliwianie na przekazy babć i dziadków oraz bogactwo dziedzictwa kulturowego regionów. 


CO ROBIMY? 

Fundacja współpracując z licznymi partnerami organizuje szkolenia dla osób pracujących z dziećmi w przedszkolach, szkołach podstawowych, bibliotekach i innych zainteresowanych. Wspiera także artystów-edukatorów w przygotowaniu programów szkoleniowych. Prowadzi dokumentację działań, tworząc bazę repertuaru oraz dobrych praktyk pedagogicznych. Organizuje wydarzenia wspierające jak seminaria i konferencje.


DLACZEGO PROSIMY O WSPARCIE? 

Źródłami finansowania naszych działań są przede wszystkim dotacje na realizację projektów. Istotne w naszym budżecie są również wpłaty od uczestników i uczestniczek naszych działań edukacyjnych realizowanych w całym kraju. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną zostaliśmy zmuszeni do odwołania lub przesunięcia wielu planowanych przez nas wydarzeń, a tym samym straciliśmy możliwość pozyskania części środków finansowych na prowadzenie zaplanowanych w tym roku działań.


Twoje wsparcie udzielone za pośrednictwem tej zrzutki pozwoli w pełni realizować nasze plany i nie rezygnować z żadnego istotnego wydarzenia. 


GDZIE NAS ZNALEŹĆ? 

malykolberg.pl

facebook.com/malykolberg

youtube.com/malykolberg

kontakt: [email protected]Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 11

MB
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AM
Anna Meina
50 zł
IP
Iwona Pawelec Burczaniuk
50 zł
DV
Danuta Vargas
50 zł
EK
Ewa Kuszewska
50 zł
KJ
Kinga Jureczko Kowalska
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

777 505 zrzutek

i zebrali

579 438 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?