id: 356jv5

Tradycja w działaniu - konferencja praktyków edukacji muzycznej

Tradycja w działaniu - konferencja praktyków edukacji muzycznej

485 zł 
z 3 000
16%
zakończona
13.07.2020r
11
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 458 zrzutek i zebrali 880 898 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NA CO ZBIERAMY? 

Wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca, Akademią Muzyczną w Katowicach (Katedra Edukacji Muzycznej i Rytmiki) oraz innymi partnerami organizujemy konferencję poświęconą roli lokalnych tradycji muzycznych w edukacji muzycznej. Konferencja miała odbyć się w kwietniu w Katowicach, jednak jak wiele wydarzeń musiała zostać odwołana. Zdecydowaliśmy się zrealizować konferencję on-line. Zbieramy środki na uzupełnienie budżetu, zaproszenie ekspertów i zorganizowanie dodatkowych sesji we wrześniu i październiku.


KIM JESTEŚMY? 

Fundacja Mały Kolberg, założona została w 2018 r. w celu kontynuowania powołanego w roku 2014 programu Mały Kolberg. Głównym celem zarówno programu jak i fundacji jest przybliżanie dzieciom kultury tradycyjnej przez zabawę, taniec i śpiew, a także uwrażliwianie na przekazy babć i dziadków oraz bogactwo dziedzictwa kulturowego regionów. 


CO ROBIMY? 

Fundacja współpracując z licznymi partnerami organizuje szkolenia dla osób pracujących z dziećmi w przedszkolach, szkołach podstawowych, bibliotekach i innych zainteresowanych. Wspiera także artystów-edukatorów w przygotowaniu programów szkoleniowych. Prowadzi dokumentację działań, tworząc bazę repertuaru oraz dobrych praktyk pedagogicznych. Organizuje wydarzenia wspierające jak seminaria i konferencje.


DLACZEGO PROSIMY O WSPARCIE? 

Źródłami finansowania naszych działań są przede wszystkim dotacje na realizację projektów. Istotne w naszym budżecie są również wpłaty od uczestników i uczestniczek naszych działań edukacyjnych realizowanych w całym kraju. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną zostaliśmy zmuszeni do odwołania lub przesunięcia wielu planowanych przez nas wydarzeń, a tym samym straciliśmy możliwość pozyskania części środków finansowych na prowadzenie zaplanowanych w tym roku działań.


Twoje wsparcie udzielone za pośrednictwem tej zrzutki pozwoli w pełni realizować nasze plany i nie rezygnować z żadnego istotnego wydarzenia. 


GDZIE NAS ZNALEŹĆ? 

malykolberg.pl

facebook.com/malykolberg

youtube.com/malykolberg

kontakt: [email protected]Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!