id: 369mfa

Debiutancka Płyta Łukasz Juszkiewicz

Debiutancka Płyta Łukasz Juszkiewicz

Nasi użytkownicy założyli 1 189 267 zrzutek i zebrali 1 252 943 320 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

e-mail: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/juszki

Instagram: https://www.instagram.com/juszkiewicz.l


ALBUM "PARADOKSALNI"


Ponieważ pasja nie pozwala mi dłużej czekać i zwlekać, postanowiłem spróbować poprosić Was o pomoc w wydaniu płyty. Chcę zrobić to dla siebie, ale przede wszystkim dla Was.


Właśnie ukazał się singiel "Twój czas" wydany ze wsparciem wytwórni Delphy Records, który zapoczątkował pracę nad albumem (tu możecie go posłuchać: https://www.delphy.pl/TwojCzas).

Album " PARADOKSALNI" mój autorski materiał, życiowe teksty, mogące dodawać energii i otuchy oraz muzyka której jestem autorem – energiczna w nowoczesnym rockowym brzmieniu.


Materiał, który mam do zaoferowania jest energetyczny, emocjonalny, przepełniony treścią myślę bliską każdemu odbiorcy. Jest motywacją by nigdy się nie poddawać i walczyć o siebie. Przypomina też jak ważna jest bliskość drugiego człowieka.

Tak jak singiel "Twój czas", który z założenia ma motywować do działania, pomagać odkrywać zapomniane pokłady energii, przypominać, że za wszelką cenę trzeba dążyć do celu i nigdy się nie poddawać. Każdy moment jest dobry by stał się punktem zwrotnym w naszym życiu.

 

Nie mogę się doczekać chwili wydania mojej płyty bym mógł spać spokojnie wiedząc, że moja Muzyka może do Was dotrzeć i być dla Was wsparciem i inspiracją każdego dnia…


SŁUŻĘ DLA WAS SZTUKĄ !!!


Kontakt Waszych Potrzeb: [email protected]

 

Łukasz Juszkiewicz to osoba, której muzyka towarzyszy w każdym aspekcie życia. Na co dzień mieszka i pracuje w Ciechanowie. Jest czynnym wokalistą, kompozytorem, instrumentalistą oraz certyfikowanym trenerem śpiewu. Prowadzi własną szkołę wokalną "Voice by Yush.

Podczas swojej działalności artystycznej realizował oraz uczestniczył w wielu projektach muzycznych. Współpracował między innymi z Marcinem Wyrostkiem (najbardziej znanym akordeonistą w Polsce, zwycięzcą programu "Mam talent"). Jako uczestnik III edycji programu "The Voice of Poland" miał przyjemność śpiewać w drużynie Marka Piekarczyka, natomiast uczestnicząc w programie "Szansa na Sukces" wyśpiewał sobie wyróżnienie utworem Krzysztofa Cugowskiego "Sen o Dolinie".

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

GO
Gośka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AP
Anna i Natasza
100 zł
RK
Roman Kochanski
100 zł
MG
Marta Grzelak
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
KL
Krzysiek Lorek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
47 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!