id: 36ww3s

Proteza nogi dla 20-letniego Konrada

Proteza nogi dla 20-letniego Konrada

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 944 zrzutki i zebrali 1 162 527 246 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Konrad to dwudziestolatek z gminy Oleśnica (woj. świętokrzyskie), który od 12 miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem kości udowej lewej (kotniakomięsakiem wysokiego stopnia, podtypem osteobladtycznym). Walka jest nierówna, dlatego lekarze zadecydowali o aputacji kończyny dolnej od pachwiny. 

Prosimy Państwa o pomoc matieralną, gdyż rodzina nie jest w stanie sama podołać sfinansowaniu protezy nogi i rehabilitacji, których minimalny koszt wynosi ponad 150 tysięcy złotych.Opis sytuacji materialnej rodziny

Konrad skończył 20 lat, jest najstarszym z trzech synów państwa Moniki i Zbyszka Madejów      z Oleśnicy. Jego Rodzice nie należą do ludzi zamożnych. Nie mają własnego mieszkania i wynajmują połowę niewielkiego domu, bez centralnego ogrzewania. Sytuacja ta nigdy nie była jednak dla nich powodem do zmartwień, gdyż w rodzinie od zawsze panuje atmosfera miłości, zgody i szacunku. Tata Konrada swoją ciężką pracą (obecnie poza domem) stara się zapewnić byt rodzinie. Ponadto wspiera swoją żonę w wychowaniu dzieci. Mama nie pracuje zawodowo i każdego dnia troszczy się o „ognisko domowe”. Jej praca w domu poza praniem, sprzątaniem gotowaniem wiąże się z dbaniem o wszechstronny rozwój dzieci. Wszyscy synowie odznaczają się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w naukę.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2008

preloader

Komentarze 72

 
2500 znaków