id: 36ww3s

Proteza nogi dla 20-letniego Konrada

Proteza nogi dla 20-letniego Konrada

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
132 920 zł 
z 150 000
88%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 937 869 zrzutek i zebrali 929 731 594 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Konrad to dwudziestolatek z gminy Oleśnica (woj. świętokrzyskie), który od 12 miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem kości udowej lewej (kotniakomięsakiem wysokiego stopnia, podtypem osteobladtycznym). Walka jest nierówna, dlatego lekarze zadecydowali o aputacji kończyny dolnej od pachwiny. 

Prosimy Państwa o pomoc matieralną, gdyż rodzina nie jest w stanie sama podołać sfinansowaniu protezy nogi i rehabilitacji, których minimalny koszt wynosi ponad 150 tysięcy złotych.Opis sytuacji materialnej rodziny

Konrad skończył 20 lat, jest najstarszym z trzech synów państwa Moniki i Zbyszka Madejów      z Oleśnicy. Jego Rodzice nie należą do ludzi zamożnych. Nie mają własnego mieszkania i wynajmują połowę niewielkiego domu, bez centralnego ogrzewania. Sytuacja ta nigdy nie była jednak dla nich powodem do zmartwień, gdyż w rodzinie od zawsze panuje atmosfera miłości, zgody i szacunku. Tata Konrada swoją ciężką pracą (obecnie poza domem) stara się zapewnić byt rodzinie. Ponadto wspiera swoją żonę w wychowaniu dzieci. Mama nie pracuje zawodowo i każdego dnia troszczy się o „ognisko domowe”. Jej praca w domu poza praniem, sprzątaniem gotowaniem wiąże się z dbaniem o wszechstronny rozwój dzieci. Wszyscy synowie odznaczają się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w naukę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2008

DK
Dorota Kwiecinska
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
25 zł
 
Dane ukryte
850 zł
AK
Agata Kowalik
35 zł
KG
Kamil Grudziński
MS
Małgorzata Szymczak
DL
Damian Legięć
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 72

 
2500 znaków