id: 374etu

Na działalność Stowarzyszenia Avangarda

Na działalność Stowarzyszenia Avangarda

Nasi użytkownicy założyli 1 188 736 zrzutek i zebrali 1 252 052 761 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Bierzesz udział w organizowanych przez nas wydarzeniach i cenisz działalność Avangardy? Wesprzyj nas dowolną kwotą, a dzięki Tobie zorganizujemy w przyszłości więcej dużych konwentów i małych spotkań, w których Ty i Twoi znajomi będziecie mogli wziąć udział!


l7db1c51832664e5.jpeg


Jesteśmy warszawskim stowarzyszeniem miłośników fantastyki działającym nieprzerwanie od 2007 roku, znanym z organizacji trzech różnych konwentów: zimowej i największej "Zjavy", jej letniego mniejszego brata "Bazyliszka" i internetowego "Konline'u". Dodatkowo też organizujemy spotkania planszówkowe i współpracujemy z innymi podmiotami przy ich organizacji, od kilku lat organizujemy codwutygodniowe spotkań z grami RPG "Czas na Przygodę", a także zaczęliśmy też wydawać tłumaczenia małych gier RPG .


Od niedawna wynajmujemy nowy lokal przy ul. Targowej w Warszawie, który - z uwagi na jego wielkość i kształt - nazwaliśmy "Labiryntem Avangardy". Lokal ten jest większy od naszej poprzedniej "Piwnicy Avangardy", co oznacza więcej miejsca na realizację wielu odkładanych jak i nowych pomysłów.


Chcemy organizować jeszcze więcej planszówek, sesji i larpów, a także liczymy, że Labirynt stanie się miejscem dla Waszych fantastycznych spotkań, również prywatnych. Za tym idą większe koszty utrzymania takiej powierzchni, nie wspominając o ponoszonych przez nas już teraz - i mocno drenujących nasz majątek - kosztach przystosowania tego lokalu do naszych potrzeb. Tymczasem, jako stowarzyszenie działające non-profit, fundusze na wszystkie nasze inicjatywy czerpiemy ze składek członkowskich, darowizn oraz przychodów z organizowanych przez nas wydarzeń, takich jak właśnie konwenty, ale te pieniądze nie wystarczą, abyśmy mogli prowadzić w "Labiryncie Avangardy" działalność na pełną skalę. Dlatego zwracamy się do was z prośbą o wsparcie. Jeżeli więc lubicie to, co robimy i chcielibyście, żebyśmy robili jeszcze więcej, mocniej i bardziej to dorzućcie się do tej zrzutki. Nie ma wpłaty minimalnej - każda złotówka to dla nas sygnał, że robimy coś dobrze i że razem zrobimy więcej!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 391

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków