id: 3887gx

Na nagranie płyty

Na nagranie płyty

2 961 zł 
z 8 000 zł
37%
zakończona 28.02.2021r
21 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zespół blues-rockowy Holy Water z Łomży zbiera fundusze na nagranie trzeciej płyty.


W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, spowodowaną pandemią (zamknięcie pubów, poodwoływane imprezy kulturalne), nie jesteśmy w stanie uzbierać odpowiedniej kwoty z koncertów na zarejestrowanie autorskiego materiału, nad którym pracowaliśmy kilkanaście miesięcy. Aby nie zmarnować czasu (nie siedzimy bezczynnie, nie poddajemy się, nie „składamy broni”, działamy dalej), chcielibyśmy poświęcić ten okres na rejestrację siedmiu utworów, które znajdą się na naszej kolejnej, już trzeciej płycie. Po nagraniu pierwszej pt. „Mania Wolności” oraz drugiej pt. „Nie ma Bluesa w Łomży” przyszedł czas na trzeci krążek pt. „********”... na razie to tajemnica.

         Początek realizacji przedsięwzięcia zaplanowany jest na marzec 2021 roku, zaś finał na październik tego samego roku. Mamy nadzieję, że wydanie płyty uda nam się połączyć także  z promocyjnym koncertem.

       W połowie marca 2021 roku ruszamy z rejestracją nagrań w studiu Hertz w Białymstoku, zaczynając oczywiście od perkusji.

      Wszystko to jednak potrzebuje nakładów finansowych.


Wszelkie postępy podczas realizacji nagrań, będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszej stronie  https://www.facebook.com/Holy-Water-1176756959019499 i na oficjalnej stronie zespołu www.holywater.pl


Przy wpłacie min 100 zł i wyrażeniu chęci otrzymania od nas płyty, poprzez przesłanie adresu do wysyłki na maila [email protected] wyślemy nową płytę pod koniec 2021 roku (mniej więcej listopad – grudzień).

Przy wpłacie min 150 zł wyślemy nową płytę (+ dla chętnych  bonus w postaci jednej z naszych wcześniejszych płyt – jeśli ktoś jeszcze nie ma) – termin wysyłki j.w.

Przy wpłacie min 500 zł zamieścimy specjalne (imienne) podziękowanie na okładce (+ dla chętnych, po podaniu adresu na maila – wysyłka nowej płyty i na życzenie jednej wcześniejszej) – termin wysyłki j.w. Zachęcamy tu szczególnie firmy, które zechciałyby wesprzeć muzyków i dzięki temu zamieścić swoją reklamę (logo firmy).


Z góry dziękujemy za każdą wpłatę !!!


Z muzycznymi pozdrowieniami: zespół Holy WaterPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 104 zrzutki

i zebrali

808 690 203 zł

A ty na co dziś zbierasz?