id: 38jy43

Pomóż Magdzie opłacić wymarzone studia! To szansa dla wielu polskich talentów!

Pomóż Magdzie opłacić wymarzone studia! To szansa dla wielu polskich talentów!

32 407 zł 
z 93 310
34%
291 dni do końca
393 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • ❗️Szanowni Państwo❗️

  Nie osiągnęłabym tego wszystkiego, o czym pisałam w ostatnich miesiącach bez Waszego wsparcia, czyli moich przyjaciół, rodziny, nauczycieli i mentorów, których spotkałam na swojej drodze oraz wszystkich osób, do których dotarła zrzutka. Wasze wspracie bardzo wiele dla mnie znaczy, a pozytywny odbiór zrzutki i Wasze prywatne wiadomości motywują mnie do dalszego działania! Jesteście niesamowici. Z całego serca Wam dziękuję!!!

  Ze względu na covid, ale też sytuację finansową, rozpocznę studia na Berklee nie w tym, a w przyszłym roku akademickim (2022-2023)!

  2705.pngW tym czasie chcę poświęcić się pracy, która pozwoli mi odkładać pieniądze na życie w Walencji i zdobywać nowe umiejętności.

  2705.pngW dalszym ciągu będę prowadziła zrzutkę i szukała firm, fundacji i stowarzyszeń, które pomogłyby mi zdobyć środki na opłacenie moich studiów 27a1.png w bardzo krótkim czasie udało nam się zebrać aż 19% całej kwoty! do osiągnięcia celu zostało nam ok. 100tys. zł i rok czasu, dlatego wiem, że się uda! 1f30d.png1f3b5.png


  203c.pngŚRODKI WPŁACONE PRZEZ WAS NA ZRZUTCE SĄ BEZPIECZNE, NIC SIĘ Z NIMI NIE DZIEJE, POZOSTAJĄ NA ZRZUTCE. 203c.pngTylko ja mam do nich dostęp i wybiorę je, żeby opłacić studia w przyszłym roku. Zrzutka jest nadal aktywna.

  2763.pngDziękuję Wam za każde wsparcie, które mi udzieliliście. Jeszcze trochę zostało, ale damy radę! :)))

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • 0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Miałam dzisiaj ogromną przyjemność wystąpić z Klaudią Ciostek i opowiedzieć o moich wymarzonych studiach i planach na przyszłość w programie Dzień Dobry TVN! 🌼🤩

  Ogromnie dziękuję za tę możliwość i wsparcie!!! 😍☺ To było coś niesamowitego!

  Materiał zobaczycie w zamieszczonym linku:) (TUTAJ)

  Jednocześnie chciałam podziękować wszystkim za każdą dotychczasową pomoc finansową i udostępnianie, to bardzo wiele dla mnie znaczy! Jesteśmy coraz bliżej celu!!!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • "- Dlaczego chce Pani studiować akurat tam?

  - Ponieważ Berklee jest najlepszą uczelnią muzyczną. Proszę pamiętać, że kariera muzyczna to nie tylko talent, ale też całe zaplecze marketingowe. Chcę je dobrze poznać, uczyć się od najlepszych i nawiązać cenne kontakty. Tę wiedzę wykorzystam w przyszłości prowadząc agencję artystyczną i efektywnie promując polskich artystów. Mamy wiele utalentowanych osób, które nie potrafią odnaleźć się na komercyjnym rynku muzycznym, szczególnie tym zagranicznym. Fakt, że z wykształcenia jestem muzykiem, jest moim dodatkowym atutem, bo znam potrzeby artystów i problemy tego środowiska."


  W ubiegłym tygodniu miałam ogromną przyjemność udzielić wywiadu dla portalu internetowego mojego rodzinnego miasta Ruda Śląska. Bardzo dziękuję za tę możliwość! LINK DO WYWIADU

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć Jestem Magda. Moje największe marzenie i 7 lat pracy, by je osiągnąć, może się nie powieźć.

Moją życiową pasją jest muzyka i praca z ludźmi. Właśnie przeszłam pomyślnie trudny i szczegółowy proces rekrutacyjny na najlepszy na świecie, amerykański uniwersytet muzyczny - Berklee College of Music (kampus w Walencji), wyróżniany przez magazyny Forbes i Billboard.


Jest to dla mnie ogromna, życiowa szansa. Mogę być drugą Polką, która ukończy ten prestiżowy kierunek - Global Entertainment and Music Business. Studia te umożliwią mi promowanie polskich talentów za granicą!


Niestety, mimo przyznanego mi stypendium (które jest ogromnym wyróżnieniem i rzadkością na tym kierunku), nie stać mnie na czesne. Jednak wierzę, że z pomocą dobrych ludzi wszystko jest możliwe:)!

Dlatego chciałam Was bardzo prosić o pomoc.


Znam świetnych młodych polskich muzyków i wiem, jak trudno jest wybić się za granicą. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak się dzieje? Jednym z powodów jest to, że rynek muzyczny za granicą działa inaczej niż w Polsce. Ja się nigdy nie poddaję i sięgam dalej, dlatego pragnę im to w przyszłości umożliwić.


W Berklee będę miała szansę uczyć się od takich znanych osobistości jak publicystka i prawa ręka Beyoncé oraz menedżer Ariany Grande i Justina Biebera.


Uczelnia pozwoli mi rozwinąć swój networking, ponieważ dostają się tam najbardziej utalentowane osoby z całego świata, które osiągają później sukcesy w muzycznym showbiznesie. Zdobędę potrzebne narzędzia do lepszego wykonywania swojej pracy.


Ze względu na moje dotychczasowe osiągnięcia uczelnia nagrodziła mnie stypendium w wysokości 15,000$. Do wykorzystania życiowej szansy brakuje mi jednak wciąż wiele, dlatego potrzebne jest mi bardzo Wasze wsparcie! Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc! W zamian za wsparcie, obiecuję zdawać relację z moich studiów w Walencji i wykorzystać nabytą wiedzę oraz umiejętności, promując polskie talenty za granicą.


Za dobre eventy w przyszłości! Pomóżmy sztuce się rozwinąć!!! :)


q36a8ea67a5e0e7a.jpeg

(NOSPR/fot. G. Mart - Zdjęcie zostało wykonane podczas koncertu, który zabookowałam. Kuba Więcek Trio (dla którego pracuję) z Pauliną Przybysz z cyklu "Lato koło NOSPR" w Katowicach)


Parę słów o mnie:


W 2021 ukończyłam Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale kameralistyki fortepianowej. Mam wykształcenie muzyczne, dlatego znam potrzeby artystów i zdążyłam już dobrze poznać rynek muzyczny w Polsce. Chciałabym wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pomagać młodym muzykom w Polsce i dać im szansę zrobienia międzynarodowej kariery za granicą. W branży muzycznej zaczęłam pracować wcześnie, w wieku 16 lat. Włożyłam wiele wysiłku i serca w zrealizowanie kilku projektów, oto niektóre z nich:


● W wieku 20 lat zorganizowałam koncert dla amerykańskich muzyków jazzowych (Gilad Hekselman, Aaron Parks i Kendrick Scott), który został okrzyknięty trzecim najważniejszym wydarzeniem jazzowym w Polsce w roku 2017 wg magazynu JazzPRESS i RadioJAZZ.fm, między największymi międzynarodowymi festiwalami z milionowymi dotacjami. Należy wspomnieć, że kiedy zaczynałam organizację tego koncertu, mój budżet wynosił 0 zł.

● Współpracowałam z wybitnymi muzykami jazzowymi; Piotrem Orzechowskim i Kubą Więckiem

● Pracowałam jako najmłodsza koordynatorka podczas I Międzynarodowego Konkursu Szymanowskiego w dziale programowym i promocji NOSPR.

● Swoje umiejętności kształciłam na projektach w Szwecji i Estonii, dzięki wsparciu wspaniałych instytucji, takich jak Instytut Adama Mickiewicza, Music Estonia, Musikcentrum Syd i Instytut Szwedzki.

● Podczas lockdownu wzięłam udział w amerykańskim konkursie na najlepszą kampanię marketingową dla znanych zespołów muzycznych, gdzie moją pracę dostrzegli amerykańscy profesjonaliści branży muzycznej.

● Po konkursie zaproponowano mi staż w jednej z największych agencji talentów w Los Angeles.


(Fragment amerykańskich wiadomości "Wesh2", ze w zmianką o mnie przy okazji projektu "Quarantine Marketing Battle")

a2dfab661e9e5f46.jpeg(Tallin 2020 - Projekt "Baltic Artists in Development", w którym brałam udział i kształciłam swoje umiejętności jako menedżer muzyczny)Możecie mnie znaleźć na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/magdalena-szuba-magduumm/

Instagramie: @call.my.manager

Facebooku: https://www.facebook.com/Magdalena-Szuba-2119742288338532


***


100% wpłat przeznaczę na opłatę za studia, która po odjęciu stypendium wynosi 32.925$.

Cennik znajduję się na stronie: https://valencia.berklee.edu/admissions-berkleevalencia/tuitionfeesandpayment/


Zdaję sobie sprawę, że koszt studiów to dużo pieniędzy. Dlatego będę bardzo, bardzo wdzięczna za każdą Waszą pomoc i udostępnienie.


Dziękuję!!! <3


sff3e27cc554f02d.jpeg
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 393

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 249 zrzutek

i zebrali

837 877 811 zł

A ty na co dziś zbierasz?