id: 38skhz

Film dokumentalny "Jasna Strona Nieba - Księża, którzy wygrali z SB"

Film dokumentalny "Jasna Strona Nieba - Księża, którzy wygrali z SB"

27 340 zł 
z 100 000
27%
zakończona 15.08.2022r
266 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kilka miesięcy temu Tomasz Sekielski stworzył film, który pokazał kapłanów Kościoła Katolickiego w Polsce, jako zdegenerowanych pedofilii. Zapomniał wspomnieć o tym, że negatywni bohaterowie jego dokumentu, to tajni współpracownicy SB. Specjalnie pominięto ten fakt, który miał ogromne znaczenie w tej historii. Stworzono obraz, który wytwarza bardzo negatywny wizerunek księży w Polsce! Filmem "Jasna Strona Nieba - Księża, którzy wygrali z SB" chcemy zmyć ten fałszywy przekaz. W filmie Piotra Szlachtowicza pokażemy sylwetki kapłanów, którzy zapłacili najwyższą cenę za wierność Bogu i Ojczyźnie. Z Waszą pomocą chcemy stworzyć dokument, który pokaże, że w Kościele Katolickim za czasów komunizmu, mieliśmy do czynienia z ogromnym bohaterstwem księży, nie wahających się zapłacić najwyższą cenę, by tylko służyć Chrystusowi i Polsce! Pomóżcie nam to zrobić! Udostępniajcie tę informację, lajkujcie i pomóżcie prawdzie ujrzeć światło dzienne.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 266

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • PM
  Przemysław Mańkowski

  Powodzenia !

  15 zł
 • RK
  Jerzy Popiełuszko

  Nie ma się co łudzić, że zarządcy Polski (nie Polacy) i ich instytucje nie nakręcą filmu o tej tematyce. To są zwykli namiestnicy. Naród musi się zrzucić i nakręcić materiał o swojej historii. Świetny pomysł, Bóg zapłać|!

  67 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziękuję za tę jakże potrzebną inicjatywę! Mam nadzieję, że uda się ją zrealizować. Powodzenia!

  50 zł
 • Gene Wittstock

  Dziekuje Szanownemu Panu Redaktorowi za to przedsiewziecie. Potrzebujemy takiego filmu w obliczu niespotykanego zla, ktore atakuje nasz kosciol katolicki i jego kaplanow.

Nasi użytkownicy założyli

893 002 zrzutki

i zebrali

835 303 453 zł

A ty na co dziś zbierasz?