id: 38vasu

Łódź zwana pożądaniem

Łódź zwana pożądaniem

6 363 zł 
z 2 000
318%
zakończona 31.12.2020r
157 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani,


Jestem właścicielem firmy Łódź zwana pożądaniem i łódzkim przewodnikiem. To nie tylko moja firma i moja praca, to przede wszystkim moja pasja. W chwili obecnej jestem faktycznie pozbawiony możliwości organizowania wydarzeń i spacerów miejskich przez obowiązujące ograniczenia, które ustanawiają limit spotkań do 5 osób, czyli faktycznie 4 bez przewodnika.


Oprócz tych ograniczeń należy uwzględnić jeszcze te czynniki, z którymi dyskutować się nie da, czyli lawinowo rosnący poziom zachorowań, które nie tylko nas odstraszają od organizowania spacerów, ale i naszych uczestników przed uczestnictwem.


W miesiącu listopadzie planuję zorganizować 4-5 spacerów dla ogólnej liczby 20 osób. Przed wzrostem zachorowań tych spacerów było około 20 miesięcznie, w których czasami uczestniczyło łącznie ponad 200 osób. Spadek obrotów jest niezwykle duży, ale nie to jest najważniejsze.


Aby zapewnić łodzianom możliwość obcowania z miastem planuję organizować nieodpłatne wydarzenia on-line, aż do momentu, gdy rzeczywistość wróci do normalności i organizowanie spacerów miejskich będzie z powrotem możliwe.


Dla tych, którzy będą oglądać relacje on-line, a chcieliby wesprzeć moją działalność przedstawiam możliwość wpłaty niewielkich kwot na tej zrzutce. Dziękuję, Patryk.


f05df34cb0f4828b.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 157

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

891 679 zrzutek

i zebrali

832 336 985 zł

A ty na co dziś zbierasz?