id: 3934vk

Gra Rozwojowa Po Moc - projekt/wykonanie

Gra Rozwojowa Po Moc - projekt/wykonanie

Nasi użytkownicy założyli 1 176 817 zrzutek i zebrali 1 228 800 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • jest już projekt planszy 64fZ44b7m5GECGYs.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Jolanta Reisch Klose i chciałam prosić Was o pomoc w realizacji mojego projektu/marzenia; wydania – spójnej merytorycznie i w pięknej szacie graficznej – gry rozwojowo coachingowej Po Moc, wyprawa w głąb siebie; 

Jacek Walkiewicz powiedział, że za pośrednictwem przyjaciół i znajomych możemy zrealizować wszystkie nasze marzenia. Stąd moja prośba. 

Gra rozwojowa Po Moc, wyprawa w głąb siebie, dzięki której każdy z jej uczestników może bardziej dogłębnie poznać, siebie. Daje przestrzeń, by sięgnąć do wartości, przekonań, emocji, marzeń i obaw i w przyjaznej, nieoceniającej atmosferze

porozmawiać o nich z innymi. Gra składa się – między innymi z planszy, kart emocji, symboli i strachu, wartości, wspierających i obciążających przekonań, mocy, wybaczenia… Jest pole głaski 😉, ja za rok, czy co widzę w złotym lustrze marzeń.


Dlaczego wybrałam formę gry? Bo gry uczą i bawią jednocześnie. Gra to rozrywka, a ludzie zwrócą większą uwagę na rozrywkę niż edukację. Siadamy wspólnie nad planszą i po prostu rzucamy kostką. To ona nas kieruje na takie pola jak; EMOCJE, WARTOŚCI, SYMBOLE. PRZEKONANIA… Odnajdujemy swoją moc, rozmawiamy o wybaczaniu, innym ale też sobie. A bywa, że kostka wrzuci nas na pole: GŁASKI 😉 i wtedy inni mówią nam, co jest w nas dobrego, za co warto nas pogłaskać. Bo każdy z nas takich głasków potrzebuje. Oprócz tego każdy z graczy zabiera ze sobą, zeszyt Gry, w którym zapisuje to co dla niego było istotnie, myśli które przyszły mu do głowy, to co powiedzieli inni, refleksje, pomysły, przemyślenia. Wielką zaleta tej gry jest to, że gdy się wstanie od planszy, proces podróżny w głąb siebie wcale się nie kończy a dopiero zaczyna. Bo prawdziwa moc leży w Tobie, trzeba tylko mieć odwagę po nią sięgnąć.

1RRkXxddnKPWPANe.jpg

Grę w prototypie pokazałam grupie przyjaciół i osób, które szkolę. Zagraliśmy w nią w spektakularnym skutkiem. Były łzy wzruszenia, był śmiech, wiele emocji na które właśnie w takiej chwili możemy sobie pozwolić.

Na co potrzebne są fundusze? Na projekt planszy, kart (emocji, symboli, strachu) będących ważnym elementem gry. Kart wartości, wpierających i blokujących przekonań, i wielu innych elementów, a chcę aby każdy z nich był dopieszczony, jedyny w swoim rodzaju. Do tego pionki/kamienie ręcznie malowane… GGy1JlBH33IcqesH.jpg

Nie będę tu zdradzać wszystkich elementów. Niech efekt/produkt końcowy będzie zawierał dla was element niespodzianki.  Unikalny design ma swoją cenę. Jako pionków uczestnicy gry używają pięknych ręcznie malowanych kamieni. Piękne i jedyne w swoim rodzaju są też karty emocji, strachu czy symboli. Możecie je zobaczyć na załączonych tutaj zdjęciach.

O mnie. Jolanta Reisch Klose, dziennikarka, pisarka, coach, trenerka rozwoju osobowego i szkoleniowiec. Lubię działać kreatywnie i niekonwencjonalnie stąd pomysł na grę.

Zapraszam do kontaktu, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej/

[email protected]

http://jolantareisch.pl/

https://www.facebook.com/GraRozwojowaPoMoc

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 6

OT
Rafał
100 zł
JR
Peonia
44 zł
IC
Iza Ciszak
50 zł
MM
Mariola Mandryga
50 zł
 
Dane ukryte
108 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków