Wpłać na zrzutkę: Nie ma życia bez bzykania! Możesz wygrać pszczele złoto

 
Damian Frąc
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Pszczele dzięki! :-) Dołączasz do pszczelej rodziny!

  Dziękujemy! Tak jak każda pszczoła pełni w ulu swoją rolę, tak i każda złotówka ma znaczenie!

  rozwiń
 • E-pocztówka wprost z ula!

  Nagrodą będzie e-kartka z podziękowaniami za pomoc we wsparciu projektu! Pamiętaj by podesłać swój email!

  rozwiń
 • Status Fundatora ula + imienne podziękowanie

  Gratulacje! Stajesz się Fundatorem! Dodatkowo, podzielę się z Tobą wyjątkową publikacją elektroniczną dostępną tylko dla Fundatorów

  rozwiń
 • Twoje imię na ulu!

  Wypiszę Twoje imię na ulu i podeślę Ci zdjęcie uwieczniające ten wpis! Pochwalisz się znajomym i najbliższym. Ich zdumienie murowane!

  Psss, Uwieczniające oznacza, że Twoje imię zostanie na ulu na zawsze!

  rozwiń
 • Zanurkuj do wnętrza ula bez obaw o pożądlenie!

  Twoje zaangażowanie jest głębokie. Nagrodą jest dostęp do udziału w mini warsztacie online, w którym to rozsiądziesz się wygodnie i zobaczysz co w głębi ula piszczy (na serio tam "ktoś" piszczy).

  rozwiń
 • Słodki słoiczek specjału dla Ciebie! + wpis na listę chwały

  Okej, słoiczek może nie jest słodki bo jest ze szkła ale miodzio już tak! :-) Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)! Spośród osób wybierających tę opcję odbędzie się losowanie kilkunastu nagród.

  rozwiń
 • Pszczele Złoto Króla godne! Słoik miodu dla Ciebie!

  Dla każdego wybierającego tę nagrodę przygotujemy pełny pszczelego złota słoik z tegorocznych zbiorów + dedykowaną notatkę! Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)!

  rozwiń
  Pszczele Złoto Króla godne! Słoik miodu dla Ciebie!
 • Duży słój miodu z zatopionym w nim naturalnym plastrem pszczelim

  No no, taki specjał sam w sobie jest na stole ozdobą. Świetny pomysł na niespotykany prezent!

  Jeżeli zechcesz wszystko zjeść to śmiało, uważaj tylko aby nie połykać woskowiny. Dotyczy każdego wybierającego tę nagrodę. Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)!

  rozwiń
  Duży słój miodu z zatopionym w nim naturalnym plastrem pszczelim
 • coś nietypowego

  No właśnie, może jest coś, nietypowego, co moglibyśmy Ci zaproponować? Osyp pszczeli? Czerw trutowy? Miutelle? (Edit: Pamietaj by podać adres paczkomatu i numeru telefonu)!

  rozwiń
 • Imienne podziękowania w filmiku i na naszej stronie + zestaw trzech różnych gatunków

  Rozsmakuj się w rzadko-spotykanych, lokalnych miodkach z serca lubelszczyzny. To wszystko wprost do Twojego paczkomatu. Dodatkowo podziękujemy Ci imiennie na fanpage na facebooku. Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)! Spośród osób wybierających tę nagrodę odbędzie się losowanie wysyłki kilkunastu zestawów.

  rozwiń
 • Pakiet gold- miodek, pyłek, pierzga i propolis.

  Wybierając tę nagrodę zyskujesz status Króla/Królowej pszczół.

  Twój wkład jest nieoceniony. Poza miodkiem obdarujemy Cię miodem jak i innymi, wyszukanymi produktami pszczelimi takimi jak pierzga pszczela, pyłek kwiatowy i kit pszczeli wraz z instrukcjami spożywania. Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)!

  rozwiń
 • Pakiet platinum- miodek, świeca, pyłek, pierzga i propolis i plaster miodu

  Niezbadana dobroć Twoja! Otrzymasz to co w pakiecie za 205zł + aromatyczną, ręcznie przygotowaną świecę z naturalnego wosku pszczelego i plaster miodu wraz z instrukcjami spożywania. Pamiętaj by podać adres swojego paczkomatu! (Edit: paczkomaty wymagają również numeru telefonu)!

  rozwiń
 • Ty też możesz zostać Zaklinaczem Pszczół!

  Tyle właśnie kosztuje nowy ul. Tyle też kosztuje pszczela rodzina. Sponsorujesz dom dla tych pożytecznych owadów. Ul będzie z nami dłużej niż rok więc wybierając tę nagrodę otrzymasz zestaw miodów i pochodnych specjałów oraz możliwość skonsultowania z nami wybranych przez Ciebie zagadnień z pszczelarstwa. Istny kąsek dla Adepta pszczelarstwa! W mig przejdziesz od poziomu uczniowskiego aż do poziomu wprawionego pszczelarza.


  rozwiń
 • Ty też możesz zostać Partnerem Zaklinacza Pszczół!

  Wariant drugi: Twoje nazwisko lub logo zostanie zręcznie wkomponowane w obraz w tle fanpage na facebooku i na stronie internetowej w sekcji PARTNERZY PROJEKTU.

  rozwiń
 • Honorowe miejsce na podium + Udział w miodobraniu + bukiet pszczelich rarytasów

  Pochwal się znajomym własnoręcznie pozyskanym miodem! Szczęka im opadnie! Wraz z dodatkową, wybraną przez Ciebie osobą, będziesz mieć okazję wziąc udział nie tylko w miodobraniu ale również w innych zadaniach miodobraniu-towarzyszącym! Na koniec otrzymasz wyprawkę zapasu słodkości i "surowych" pszczelich produktów dla Ciebie. Pamiętaj aby zostawić numer telefonu/ adres do Twojego paczkomatu!


  rozwiń
 • To, co tygryski lubią najbardziej

  Wariant drugi: otrzymasz status SPONSORA PROJEKTU + wyprawimy Cię z bukietem pszczelich rozmaitości!

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.