id: 39wtk7

Operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego i rehabilitacja dla Zuzi i Wery

Operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego i rehabilitacja dla Zuzi i Wery

Nasi użytkownicy założyli 1 167 800 zrzutek i zebrali 1 215 645 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To miała być zwykła sobota. Mecz. Walka o kolejne ligowe zwycięstwo. Świętowanie urodzin koleżanki z drużyny. 


I tak było... Do 12 minuty meczu II Ligi Koszykówki Kobiet. Wtedy zdarzyła się rzecz, która na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach. Wtedy miało miejsce dziesięć najczarniejszych minut w historii naszego klubu.


Wtedy to, podczas jednej ze zbiórek, jakich wiele w meczu, na boisko upada Zuzia. Wydaje z siebie przeraźliwy krzyk i już wiemy, że stało się coś bardzo złego. 

10 minut później podczas rzutu, na boisko upada Wera. Tym razem w ciszy, która była jeszcze bardziej przeraźliwa. Mina ratownika medycznego mówiła wszystko. Jest bardzo źle.


Wiedzieliśmy, że najważniejsza jest szybka diagnostyka. Prywatny rezonans i wizyty u specjalistów potwierdziły najgorsze obawy. U obu dziewczyn diagnoza była jednoznaczna - zerwane więzadła krzyżowe w kolanie i uszkodzone łękotki. 

Kontuzja, która nie pozwala dziewczynom na normalne funkcjonowanie, która może przekreślić ich dalszą karierę i rozwój zarówno sportowy, jak i życiowy. Kontuzja, której rozwiązaniem jest bardzo drogi zabieg rekonstrukcji więzadła i droga, długotrwała rehabilitacja.


W swojej karierze nasze zawodniczki wielokrotnie angażowały się w akcje charytatywne i działalność społeczną. Wierzymy, że dobro wraca i teraz kiedy one same potrzebują wsparcia, z Twoją pomocą zbierzemy potrzebne środki, aby dziewczyny odzyskały zdrowie i znowu cieszyły nas wszystkich swoją grą oraz mogły realizować swoje pasje. 


Zróbmy to RAZEM. Dołącz do naszego teamu #JesteśmyZWami

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 128

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków