id: 3ambs8

Utrzymaj z nami dom rezydentów Miau Cafe!

Utrzymaj z nami dom rezydentów Miau Cafe!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 967 zrzutek i zebrali 1 214 115 351 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Aktualizacja: Drodzy! Nie ma co ukrywać, nasze całkowite zamknięcie trwało 2 miesiące. Oczywiście przez ten czas każdego dnia z całych sił staraliśmy się utrzymać to miejsce. Zakładając zrzutkę, nie przypuszczaliśmy jednak, że tak długo będziemy zamknięci. Teraz, gdy rzeczywistość powoli powraca do normy możemy wznowić działalność. Nie osiągniemy jednak skali sprzed 13 marca. To miejsce generuje bardzo dużo kosztów. Utrzymanie lokalu, dbanie całym sercem o koty oraz ich opieka weterynaryjna, wsparcie baristów, którzy mimo zamknięcia, codziennie przychodzą do lokalu, by zapewnić futrzakom należytą opiekę... Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli, że poluzowanie obostrzeń to dla nas wciąż za mało. Ze względu na wszystkie te aspekty, postanowiliśmy zwiększyć cel naszej zrzutki - tak naprawdę każdy grosz jest dla nas na wagę złota, co pozwoli nam na realizacje naszych działań. Z góry chcemy podziękować za Wasze wielkie serca. Pamiętajcie, że zrzutka jest miejscem, gdzie dokonujecie zakupu voucherów na przyszłe odwiedzimy w Miau Cafe. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy działać na zdwojonych obrotach!


13 marca był ostatnim dniem otwarcia Miau Cafe - na ten moment jesteśmy zamknięci do odwołania. Zgadzamy się z działaniami podejmowanymi przez władze, by w jak największym stopniu ograniczyć zgromadzenia publiczne, zwłaszcza, że jak dobrze wiecie nasza kawiarnia należy do tych mocniej obleganych.

e0d5e6d177cea546.jpeg


Mamy nadzieję, że szybka interwencja i dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa pozwoli nam wszystkim na szybki powrót do codzienności.


Jednak, utrzymanie tego miejsca wiąże się z dużymi kosztami - utrzymanie podstawowych potrzeb kotów (karma, żwirek), ich zachcianki (smakołyki) i codzienna pielęgnacja (pasty odkłaczające, higiena uszek) oraz opieka weterynaryjna to już spory nakład finansowy, a po zsumowaniu opłat związanych z utrzymaniem lokalu robi się naprawdę duża kwota do zapłaty.


kb531392d24c0587.jpeg

Pamiętajcie, że nasze miejsce to oaza spokoju i relaksu z dobrą kawą dla człowieka, ale przede wszystkim dom dla naszych kotów! Otwierając tego typu kawiarnie, naszym głównym celem była pomoc bezbronnym zwierzakom, które mają szansę znaleźć kochający dom, potrzebują tylko odrobiny wsparcia ze strony człowieka. Wiemy, że to co robimy ma sens i chcemy zrobić wszystko, by kontynuować tą pomoc, zaraz po ustabilizowaniu aktualnej sytuacji.


Oczywiście to, że nasz lokal jest zamknięty nie oznacza, że nie działamy! Nasz zespół daje z siebie wszystko, by koty były zaopiekowane i nakarmione, a także wykazuje się niezwykłą kreatywnością, tak by nie zabrakło nas w Waszych domach. Dlatego otworzyliśmy dla Was zdalną sprzedaż kaw z dostawą do domu, których nie raz mogliście spróbować u nas w lokalu. Dodatkowo prowadzimy akcję reklamową innych firm na naszych fanpage, by zwiększyć ich zasięgi i wzajemnie się wspierać. Jednak, mimo wszystko to wciąż kropla w morzu potrzeb.


h7f6a61170c8fb31.jpeg


Dlatego bardzo prosimy o wsparcie. Tak naprawdę każdy może pomóc jak tylko najlepiej potrafi. My w zamian za Wasze wielkie serca odwdzięczymy się najlepszej jakości kawą, parzoną przez wyszkolonych baristów, którą można będzie wypić z naszymi rezydentami zaraz po powrocie do normalności. Obdarujemy Was także kawą w ziarnach, którą będzie można zabrać ze sobą i w swoim własnym domowym zaciszu poczuć się jak z nami. Przygotowaliśmy także dla Was różne gadżety z naszym brandem, które już są w produkcji. Do tego jak zawsze kojące mruczenie na kolanach i oczywiście dozgonną wdzięczność.


Na koniec pamiętajcie, by razem z nami stosować się to wszystkich zaleceń władz i wykorzystać ten czas rozważnie. Jeśli tylko możecie pozostańcie w domu i zatroszczcie się o siebie. Im szybciej wszyscy zareagujemy i będziemy do obecnej sytuacji podchodzić świadomie, tym szybciej pozwoloną nam wrócić do codzienności.


Zdrówka i do szybkiego zobaczenia!


g3612973c74e5b43.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
kawa lub herbata przygotowana u nas w lokalu
kawa lub herbata przygotowana u nas w lokalu do odebrania i wypicia w towarzystwie naszych wspaniałych kotów po ponownym otwarciu Miau Cafe
18 zł

Kupione 131

Zakończona
Inne
Kawa lub herbata dla dwojga!
Kawa lub herbata - 2 szt - do wypicia u nas w lokalu po ponownym otwarciu :)
36 zł

Kupione 135

Zakończona
Inne
kawa w ziarnach 250g
kawa w ziarnach do samodzielnego przygotowania w domu (mozemy ją dla Ciebie zmielić)
70 zł

Kupione 17

Zakończona
Inne
Hario ceramiczny zaparzacz do kawy
Hario ceramiczny zaparzacz do kawy
90 zł

Kupione 13

Zakończona

Wpłaty 485

preloader

Komentarze 34

 
2500 znaków