id: 3b6czm

Przygoda życia po 70tce. Marzenia mogą obudzić się w każdej chwili. Wesprzesz nasze?

Przygoda życia po 70tce. Marzenia mogą obudzić się w każdej chwili. Wesprzesz nasze?

Aktualności1

  • Szanowni Państwo,

    W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentowć Państwu teledysk Grupy Śpiewaczcej Białki. Prezentujemy w nim piosenkę „O piękna ma La Scalo” (której słowa ułożyła E.Łęczycka), ilustrując ją obrazami z przygotowań do do wycieczki oraz z miejsc zwiedzanych po trasie wyprawy „Operowym szlakiem” – Praga czeska, Hluboka, Krumlov,Kuhl, Hallsztatt, Salzburg, Wiedeń, Melk, Ustronie.

    Tym teledyskiem realizujemy po wielokroć składaną obietnicę, wyrażajac podziękowanie wszystkim, którzy nam dobrze życzyli i wsparli nasz projekt Posłuchajcie i zobaczcie sami. Zapraszamy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY :)

    https://youtu.be/AMJ0lJDC4VY
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Tak bardzo chcemy wierzyć w to, że pojedziemy do La Scalii

Marzenia są domeną młodości?

Młodość daje nam przyzwolenie nie tylko do tego by je mieć ale i siłę, by przekształcić je w rzeczywistość. Kiedy myślisz o starszych ludziach jakie obrazy stają przed Twoimi oczami? Przychodnia, rozmowy o lekach, samotność, smutek, zmęczenie? A może pyszne pierogi, kromka chleba z miodem i mlekiem w letnie wieczory pachnące sianem, ciepło babcinych uścisków i niezapomniane bajki czytane Ci do snu? Zawsze powtarzałyśmy młodym, że nie tylko warto mieć marzenia ale i nie rezygnować z nich. Mówiłyśmy to jako matki, babcie, nauczycielki czy członkinie lokalnej, wiejskiej społeczności. Natomiast nigdy nie pozwalałyśmy sobie nawet pomyśleć o tym, że my same też je mamy.

Dlaczego starsi ludzie odbierają sobie prawo do marzeń? My znamy odpowiedź na to pytanie...

Strach przed proszeniem o pomoc.

Dwa lata zastanawiałyśmy się czy poprosić o pomoc. Tak, bo to właśnie o to chodzize starością, że często, by coś zrobić, musisz poprosić o pomoc. Zebrałyśmy się w końcu na odwagę, a to wcale nie jest łatwe, by trzynastka starszych Pań jednogłośnie doszła do wniosku, że to żaden wstyd. Teraz albo nigdy pomyślałyśmy, a na naszych twarzach zamiast strachu i wątpliwości pojawił się szczery uśmiech i nadzieja. Prosimy Cię wesprzyj realizacje naszego marzenia o którym opowiemy poniżej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Trzynastką Starszych Pań ze wsi Białki (nieopodal Siedlec), którym codzienność umila śpiewanie. Formalnie stworzyłyśmy grupę śpiewaczą Białki czyli coś na wzór zespołu muzycznego :) Nagrałyśmy teledysk abyście mogli nas trochę lepiej poznać. Aktywnie działamy w Stowarzyszeniu na rzecz naszej wiejskiej społeczności lokalnej.

Zapragnęłyśmy pojechać do opery La Scala i usłyszeć światowej klasy głosy operowe.

Z tym, że żadna z nas nie zostanie światowej klasy śpiewaczką musiałyśmy się już pogodzić po prostu muzyka sprawia nam ogromną radość. Większość z nas nie miała okazji w swoim życiu wyjechać za granice - to były inne czasy nie wszystko było możliwe. Pomóż nam spełnić to marzenie, a nagramy specjalnie dla Was nasz teledysk w Mediolanie. Prosimy o wsparcie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 376

PC
Paulina Cygańska
501 zł
UK
Ula Koneczna
500 zł
M
Marcin
222 zł
 
Dane ukryte
205 zł
M
Marcin
201 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RB
Romuald Boruszkowski
200 zł
MJ
Miłada Jędrysik
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MZ
Mariola Zaczyńska
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 108

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Dostęp i do materiału wideo relacjonującego naszą przygodę życia wraz z podziękowaniami


wybrano 158 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

679 991 zrzutek

i zebrali

441 643 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?