id: 3bpddj

Pomóż mi pomóc mojej mamie! (Na leczenie i rehabilitację)

Pomóż mi pomóc mojej mamie! (Na leczenie i rehabilitację)

15 339 zł 
z 100 000 zł
15%
20 dni do końca
298 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej!

Odnawiam zbiórkę, ponieważ stan zdrowia niestety nie uległ zmianie. Całe poprzednio zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na leki, sterydy i rehabilitacje. Wciąż potrzebujemy pieniędzy na więcej wlewów z immunoglobulin oraz na zabieg usuwania blizn i naprawy ran po wypadku.


Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Organizuję tę zbiórkę dla mojej mamy, której stan zdrowia jest obecnie niestety dużo gorszy niż dotychczas. Kiedy miałam 13 lat rozchorowała się na Reumatoidalne Zapalenie Stawów (atakuje kości i stawy), które po podaniu leków immunosupresyjnych zaindukowało dodatkowo Toczeń (RHUPUS). To i przewlekła sterydoterapia spowodowały głębokie wyniszczenie organizmu - pozrywane ścięgna, zakrzepice, hipogonadyzm, sarkopenia, zespół Raynauda, problemy z jelitami, leukopenia.  Od ponad roku doszła ropowica w stopie, która jest przewlekle leczona antybiotykami ale bez dłuższego efektu, co grozi niestety amputacją.Choroby te są zaliczane do nieuleczalnych i leczonych wyłącznie objawowo, przez wyłączenie układu odpornościowego. Mama niestety źle toleruje te leki. Zdarzają się pojedyncze przypadki i cuda wyleczenia. Można też doprowadzić do takiego stanu zdrowia, że można normalnie funkcjonować i nie mieć silnych objawów choroby, jednak jest to trudne, kosztowne i czasochłonne.

Środki z tej zbiórki przeznaczymy na:

  • Lepsze sterydy, sprowadzane z Niemiec  (30 tabletek kosztuje 50/60 euro). Mama najprawdopodobniej nie będzie mogła ich w ogóle odstawić 
  • Koncentrator tlenu,  ponieważ ma dużą niewydolność oddechową i wpada w bezdechy 
  • Immunoglobuliny, które są bardzo słabo dostępne w państwowych szpitalach A kosztują 1500/2000 zł miesięcznie i mama powinna brać je co miesiąc
  • Rehabilitację
  • Przystosowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej 
  • Terapię w stanach zjednoczonych u znanego lekarza, któremu zdarzyło się dokonywać cudów, w które my nigdy nie przestaniemy wierzyć!


Liczymy na Wasze wsparcie, każdy grosz się liczy. Już teraz leki kosztują nas około 1000 zł miesięcznie, a mama już praktycznie nie może pracować i niedługo może stracić pracę. Rozsyłajcie proszę dalej tę zbiórkę,  wierzę, że nam się uda! My będziemy walczyć i się nie poddamy! 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 298

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 616 zrzutek

i zebrali

807 735 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?