id: 3bzy3m

Film "Pogrzeb mojej duszy" - Uważajmy na drodze!

Film "Pogrzeb mojej duszy" - Uważajmy na drodze!

0 zł
z 5 000
0%
zakończona
15.07.2017r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 914 zrzutek i zebrali 1 059 978 671 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy młodą i ambitną grupą filmową. Na swoim koncie mamy film Rezonans (Zdobywca ogólnopolskiej nagrody publiczności w festiwalu "Zoom na młodzież" oraz Nominowany do ogólnopolskiego festiwalu "Filmowe zwierciadła"). Dzisiaj (tj. 15.06.2017) wydaliśmy nasze najnowsze dzieło "Spełnię co zechcesz". Oba te filmy można znaleźć na Portalu Youtube. Jesteśmy grupą pasjonatów. Wśród nas znajduje się muzyk, dwukrotny finalista ogólnoświatowego festiwalu muzyki filmowej - Kamil Hamuczyk. Młody reżyser i scenarzysta Mateusz Cejnóg z paroma już nagrodami na swoim koncie... Oraz wiele innych uzdolnionych osób. Pragniemy dozbierać potrzebne nam pieniądze do dość długo tworzonego przez nas projektu. Wspólnie chcemy stworzyć film który będzie w dobitny sposób przedstawiał dlaczego należy zachowywać ostrożność na drodze. Fabuła nie będzie się skupiać w okół samego wypadku a... Kierowcy który spowodował ten wypadek. Chcemy pokazać co czuje taka osoba, gdy powodując wypadek zabija niewinne osoby. Jak reagują na to znajomi, rodzina... I jak wygląda to z perspektywy rodziny zabitego. Niektórym ludziom brak fantazji, Chcemy im to więc na tacy przedstawić - jak wiele złego można zrobić, przez zwykłą nieuwagę bądź chęć przyszpanowania szybką jazdą. Pieniądze potrzebujemy na zrealizowanie wypadku oraz wypożyczenie sprzętu oświetleniowego. Film będzie puszczany na wielu festiwalach, pokazach i emitowany w wielu miejscach w internecie. Wszyscy darczyńcy zostaną wymienieni w napisach końcowych, dostaną dostęp do wersji przedpremierowej oraz osoby wpłacające: 50zł - Możliwość wglądu do scenariusza i zaproponowania zmian lub jakiś pomysłów. 100zł - To samo co powyżej + opcja spotkania się i skonsultowania z scenarzystą projektu. Na tym się zatrzymajmy. Największa wpłata da możliwość wzięcia udziału w planie filmowym, a może i nawet wystąpienia w filmie! Planowana data premiery: 1 kwartał 2018.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!