id: 3cpevn

Gizmo zbiera na opłacenie weterynarza!

Gizmo zbiera na opłacenie weterynarza!

Nasi użytkownicy założyli 1 168 205 zrzutek i zebrali 1 216 350 809 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Gizmo potrzebuje pomocy w opłaceniu leczenia łapki. Z dnia na dzień nagle zaczął kuleć, taka sama sytuacja miała miejsce rok temu, wtedy dostawał leki i wszystko wróciło do normy. Teraz sytuacja wyglądała tak samo. Początkowo opiekunka obserwowała czy samo się nie polepszy, bo może źle zeskoczył na łapkę. Jednak kulawizna nie ustała.

zj1g5xA0nbPlK2Ey.jpgOpiekunka z domu tymczasowego zabrała Gizmo do weterynarza, kociak dostał leki i wrócił do domu. Obecnie jest poprawa, w razie gdyby problem nawrócił będziemy musieli pojechać na kolejną wizytę, tym razem do ortopedy.


Dom tymczasowy zapłacił za wizytę, a my musimy oddać tą kwotę i opłacić koszt transportu do i z gabinetu weterynaryjnego, wedle początkowych ustaleń. Dlatego bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty.


Ktoś może pomyśli, że to nie jest duża kwota, ale mając pod opieką różne zwierzaki w domach tymczasowych nawet 140zł jest dla nas dużym obciążeniem. Mamy nadzieję, że z pomocą dobrych ludzi uda się osiągnąć cel zbiórki.

tJmsvKGkbAMFW57l.pngrNwwjxJ6dGPYkwnZ.jpg

woxO6Z1983vWIoNA.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KR
Chris
150 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!