id: 3ct3ep

Dom "Nadzieja" dla kobiet w kryzysowej sytuacji życiowej REMONT Teen Challenge Pabianice

Dom "Nadzieja" dla kobiet w kryzysowej sytuacji życiowej REMONT Teen Challenge Pabianice

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 625 zł 
z 50 000
9%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 134 zrzutki i zebrali 963 639 424 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dom „Nadzieja”🍀🍀 mieszczący się w Pabianicach przy ul. Moniuszki 19, to schronienie dla matek z dziećmi👩‍👦 👩‍👦‍👦, które znalazły się w kryzysowej sytuacji życiowej (np. uciekające od męża, który stosuje nad nimi przemoc zarówno fizyczną jak i psychiczna), dla których jest to jedyne miejsce gdzie nie ma awantur, przemocy i krzyku, gdzie mogą przespać noc bez strachu 😊 i obudzić się bez lęku😊 , które potrzebują pomocy w usamodzielnieniu się, stanięciu na nogi i rozpoczęciu nowego życia, które ukończyły terapię uzależnień i potrzebują dalszej pomocy i wsparcia, oraz dla kobiet, które zakończyły pobyt w ZK i potrzebują pomocy w readaptacji społecznej👤 👥 🫂.

Nasz dom, pomaga im przetrwać ten najtrudniejszy okres w życiu, a także daje możliwości usamodzielnienia się patrzenia z optymizmem w przyszłość. Zapewniamy naszym podopiecznym dach nad głową🏡 🏘 🏚, jedzenie do samodzielnego przygotowania🥐 🥯 🍞 🥖 🥨 , ciepły posiłek, środki higieny osobistej a także środa czystości. Służymy także pomocą psychologiczną i prawną, dzięki wolontariuszom, którzy udzielają bezpłatnych porad, a także prowadzą „za rękę” w trudniejszych sytuacjach 🤜🤛.

W naszym domu „Nadzieja” 🌺 🌸  oddajemy do dyspozycji 5 pokoi🪑 🛋 🛏, dwie łazienki z prysznicami🚽 🚰 🚿, kuchnię oraz kuchnię z jadalnią, które zostały wyposażone w potrzebny sprzęt gospodarstwa domowego. Budynek dostaliśmy od Prezydenta Miasta Pabianic do generalnego remontu🛠 ⛏ 🪚 . W 90% prace zostały ukończone💪💪, natomiast niestety nie mamy ogrzewania 😥😥😥 , które jest w tym momencie priorytetem ze względu na coraz niższe temperatury.❄️  Najbardziej sensownym i ekonomicznym rozwiązaniem jest kominek z płaszczem wodnym. Niestety jest to koszt, którego nie jesteśmy w stanie pokryć😥. Potrzebne są także środki na ogrodzenie budynku, aby nasi podopieczni mogli czuć się swobodnie i bezpiecznie💪 oraz na dokończenie prac remontowych oraz prac związanych z adaptacją przestrzeni przed domem. Dokładamy wszelkich starań aby osoby mieszkające w naszym domu odzyskały poczucie własnej wartości, będą one także angażowane w organizację rożnych projektów oraz akcji społecznych. ❤️ 🧡 Więcej informacji możecie Państwo uzyskać śledząc nasze kanały w social mediach i na You Tubie (linki poniżej)🙏🙏🙏


Więcej info: https://www.facebook.com/tchpabianice

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCJThGnPiTWtKhLUztXTGUBw/videos


WIERZYMY W DOBROĆ WASZYCH SERC💝❤️ 🧡


ZA KAŻDĄ NAWET NAJMNIEJSZĄ WPŁATĘ 💰💰JESTEŚMY BAAARDZO WDZIĘCZNI🙏 🙏 🙏 🙏 


BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO JEŚLI UDOSTĘPNICIE DALEJ NASZĄ ZRZUTKĘ🥰🥰🥰

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

 
Dane ukryte
1 000 zł
GI
Grzegorz i Anna Powideł
500 zł
Irek Śliwiński
500 zł
GG
Grzegorz Gaca
500 zł
JD
Jowita Dziubczyk
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KJ
Katarzyna Jarmoła
100 zł
EW
EwMu
100 zł
AA
100 zł
IK
Ilona Kunicka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Sonia Nieważne

  W tych czasach trudno jest pomoc bo większości nie stać siebie utrzymać za takie wypłaty sami potrzebują pomocy a od nas jako "instytucji" która pomaga nawet z jedzeniem to nie pomagacie starszym ludziom muszą żebrać o jedzenie a wy im nie pomagacie macie "ważniejsze" sprawy albo trzeba się zgłosić do kogoś "wyżej" aby dostać "pomoc" a i tak dostaną po dupie taka prawda sami też się zastanówcie bo niby pomagacie tym potrzebującym a taksówkami ich stać podjeżdżać do was zastanówcie się komu pomagacie

 • Admin Admin

  Przestańcie utrzymywać tych darmozjadów, weźcie się do pracy jak normalni ludzie. Pasożyty...

 • GI
  Grzegorz i Anna Powideł

  Powodzenia

  500 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Na dobry początek!

  10 zł