id: 3cxxxm

Oprawa godna #gdańskichlwów

Oprawa godna #gdańskichlwów

2 930 zł z 7 500 zł
39%
75 dni do końca
45 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

"Dopóki jesteśmy razem jesteśmy zwycięzcami" - to nie tylko motto działalności Klubu Kibica Trefla Gdańsk, ale także słowa, które mają ogromną moc, o czym mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Żywimy nadzieję, że tym razem będzie podobnie!


Jaki jest cel zbiórki?

Klub Kibica Trefla Gdańsk organizuje zbiórkę, której celem jest zebranie środków finansowych na oprawę meczów domowych. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia w sposób znaczny odbiega od naszych możliwości finansowych, w związku z czym powstała ta inicjatywa.


Kim jesteśmy?

b35de4ce580af25c.jpeglfc0e9c2cb992c04.jpegq45f511757fa037d.jpegKlub Kibica Trefla Gdańsk zrzesza sympatyków gdańskiej drużyny w piłce siatkowej od wielu lat. Nadrzędnym celem naszej działalności jest dopingowanie zawodników Trefla Gdańsk w walce o każdy punkt. Realizacja naszego projektu opiera się na wspieraniu, rozwoju i propagowaniu kultury kibicowania oraz uczestnictwie w zawodach sportowych, a także promocji naszej ukochanej dyscypliny sportowej, którą jest siatkówka.Komu kibicujemy?

xe3a2fa78b809e45.jpege42a3d655e59171a.jpeg

Trefl Gdańsk to siatkarski klub sportowy, powstały w 2005 roku. Prowadzi on równolegle profesjonalną drużynę siatkarzy seniorów oraz szkolenie młodzieży w Gdańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego. W PlusLidze "Gdańskie Lwy" rozgrywają mecze od sezonu 2011/2012. Waleczność, ambicja i zespołowość jest nieodzownym elementem gry całego zespołu na każdym etapie spotkania. Na przestrzeni lat Trefl Gdańsk może pochwalić się sporymi sukcesami sportowymi. Do największych osiągnięć należy zaliczyć m. in.: srebrny i brązowy medal najwyższej klasy rozgrywkowej, dwukrotne zdobycie Pucharu Polski, a także Superpucharu Polski, regularne kwalifikacje do fazy play-off na rodzimych parkietach i strefę medalową, a także ćwierćfinał rozgrywek Ligi Mistrzów. Zachęcamy serdecznie wszystkich sympatyków sportu, piłki siatkowej, a w szczególności sympatyków drużyny Trefl Gdańsk do udziału w zbiórce.

Z góry dziękujemy za wsparcie! 🦁 💪

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 45

 
Dane ukryte
ukryta
MC
Maciej Chaberski
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
KK
Krzysztof Kossakowski
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
J
Justyna
20 zł
MK
Martyna Kotlarek
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

plac Dwóch Miast 1, 80-344

Gdańsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 976 254 zł

A ty na co dziś zbierasz?