id: 3d2hcn

POMOC DLA PIOTRKA

POMOC DLA PIOTRKA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 351 zł 
z 10 000 zł
223%
zakończona 07.01.2021r
196 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Piotrek to przyjacielski i pracowity 13letni chłopiec A już doświadczył ogromnego bólu i cierpienia. To miał być kolejny zwyczajny dzień, ale jedno zdarzenie losowe, jeden niefortunny wypadek zmieniły wszystko.
Rodzice Piotrka są rolnikami. W ten sposób zarabiają na życie.  Dnia 17 października w sloneczny dzień Piotrek jak zwykle pomagał rodzicom w pracach polowych. Niestety ułamek sekundy zmienił bieg wydarzeń tego dnia ręka chłopca została wciągnięta przez wałek od ciągnika. Pogotowie lotnicze zabrało chłopca do szpitala w Poznaniu.  Tam wprowadzono go w śpiączkę farmakologiczną. Obecnie  chłopiec przebywa w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. Przeszedł operację zespolenia kości oraz przeszczep skóry. Obie operacje przebiegły pomyślnie. 
Dzielnie czuwa przy Piotrku mama , ale jeszcze długa droga przed nim a to czego będzie potrzebował nasz ,,mały rolnik" możemy dać mu właśnie MY. Ludzie o wielkich sercach na których zawsze można liczyć.  
Na co zbieramy środki:*leki uśmierzajace ból *bielizna uciskowa*wizyty u specjalistów *rehabilitację *codziennie środki pielęgnacyjne* środki opatrunkowe 
Pomagamy!Dobro powracaRAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 196

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 230 zrzutek

i zebrali

810 547 933 zł

A ty na co dziś zbierasz?