id: 3d6n9c

#KarmieDoSyta i jak należy! - zbiórka na specjalistyczne karmy

#KarmieDoSyta i jak należy! - zbiórka na specjalistyczne karmy

1 276 zł 
z 4 000
31%
zakończona
20.12.2018r
21
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 859 zrzutek i zebrali 879 743 792 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka na specjalistyczną karmę dla bezdomnych zwierzaków zwierzaków w ramach zbiórki #KarmieDoSyta

O co chodzi?

W Krakowie i Katowicach prowadzimy Przedświąteczną Zbiórkę Karmy dla Bezdomnych Zwierzaczków #KarmieDoSyta. W całym mieście znajdują się miejsca, w których możesz oddać karmę, miski, zabawki, smycze, obroże, legowiska, koce, leki weterynaryjne i wszystko to, o czym bezdomne psiaki i kociaki mogą zamarzyć. I choć ich największym marzeniem jest własny dom i ręka, która podrapie za uchem, mają swoje potrzeby.

Potrzeby, o których często nie mamy pojęcia. To specjalistyczne karmy, suplementy czy leki, których potrzebują zwierzaki trafiające do fundacji po różnych przejściach - także tych zdrowotnych. Psy i koty z problemami z nerkami, z cukrzycą czy osłabionym serduszkiem wymagają specjalnego żywienia, podobnie jak czworonożne dzieciaki, które w najważniejszym momencie rozwoju trafiają pod opiekę fundacji - czasem pozbawione karmiącej ich mamy.

To kosztowne karmy, które znacznie obciążają budżet fundacji, które chcąc pomagać, ciągle muszą zastanawiać się czy je na to stać. Dlatego razem sprawmy, aby choć przez chwilę nie musiały się martwić o pełne brzuszki swoich podopiecznych!

Podczas zbiórek rzeczowych, do pudeł z darami bardzo rzadko trafiają karmy weterynaryjne, dlatego chcąc uczynić naszą akcję pełną, za zgromadzone środki zakupimy wskazane przez fundacje karmy i preparaty.

#KarmieDoSyta w mediach

Poczytaj i posłuchaj:

LoveKrakow.pl: Przedświąteczna akcja #KarmieDoSyta dla bezdomnych zwierząt

Radio Eska: Bezdomne czworonogi mogą liczyć na przedświąteczny prezent

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiedzieć się jak dołączyć do zbiórki, co zbieramy i gdzie?

Chodź, wszystko Ci powiemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków