id: 3d6pae

Radosna Wielkanoc dla każdego

Radosna Wielkanoc dla każdego

Nasi użytkownicy założyli 1 013 996 zrzutek i zebrali 1 060 131 916 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Wielkimi krokami zbliża się ważny świąteczny czas. Nie wszyscy jednak mają szczęście spędzić go w gronie najbliższych, przy odświętnie zastawionym stole. Prosimy Was zatem o wsparcie organizowanej przez nas inicjatywy, która pozwoli nam przygotować wspólny, uroczysty posiłek dla 350 osób w potrzebie oraz obdarować każdą z nich paczką świąteczną z najpotrzebniejszymi artykułami spożywczymi. Nie brakuje nam serca do działania, a jedynie części środków, aby móc wesprzeć tych, którym jest to naprawdę potrzebne. Zapraszamy do przeczytania kilku słów o samym "Śniadaniu Wielkanocnym", którego możecie stać się częścią podarowując swoją wpłatę.


Tegoroczne „Śniadanie Wielkanocne”, inicjowane jak co roku przez Fundację Chrześcijańską „Adullam”, odbędzie się tradycyjnie w Wielką Sobotę (08 kwietnia 2023 r.) w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych przy ul. Targowej 29 w Częstochowie. Wydarzenie i paczki świąteczne skierowane są do 350 osób starszych, samotnych, bezdomnych, z gotowością wsparcia również potrzebujących osób z Ukrainy. Szacunkowa wartość części produktów do jednej paczki wielkanocnej to ok. 50 zł. W każdej paczce znajdować się będą tradycyjne potrawy przygotowane w kuchni Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam” oraz najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. W rozwożeniu paczek do osób z terenu Częstochowy, które ze względu na swój stan zdrowia nie będą mogły stacjonarnie uczestniczyć w uroczystości, pomogą wolontariusze oraz członkowie Partnerstwa na Rzecz Aktywności Lokalnej „Stare Miasto – Nowe Życie”.

Do uzupełnienia paczki świątecznej potrzebny jest zakup m.in. takich produktów jak:

- cukier,

- kasza, ryż, makarony,

- olej,

- konserwy,

- masło.

Przy rosnących cenach jest to coraz trudniejsze, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Koszt jednej paczki to ok. 50 zł, jednak każda złotówka jest na wagę złota – naprawdę :-)  

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

AO
A Odrzywolska
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
IA
Iza A
20 zł
KS
Kościół Słowo Wiary
200 zł
MP
Magda
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!