Pomóżcie nam zbudować plac zabaw dla Dzieci ! koniec za 29 dni ID: 3dxtxp

Pomóżcie nam zbudować plac zabaw dla Dzieci !

Zebrano 1 984 zł
z kwoty 73 000 zł

2 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

59
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Z propozycji Fundacji „Wiatrak” korzysta średnio około 40 tys. osób rocznie. Większość z nich to dzieci – biorące udział w naszych zajęciach popołudniowych, uczestniczące w wolontariacie GPS, uczęszczające do Przedszkola „U Karolka”, a także te, którym pomagamy w świetlicy „Pinokio”. Dla nich wszystkich organizujemy wiele rozmaitych zajęć, ciągle jednak przy naszym Domu Jubileuszowym Jana Pawła II brakowało placu zabaw.


Naszym marzeniem od dawna było stworzenie takiego plenerowego miejsca do zabaw z prawdziwego zdarzenia. Teraz wreszcie się udało – plac jest prawie gotowy, trwają ostatnie wykończenia, już niebawem dzieci będą mogły z niego korzystać, ciągle jednak nie zebraliśmy pełnej kwoty, by za niego zapłacić. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie! Pomóżcie nam jak najszybciej zebrać pieniądze! Podziękowaniem z pewnością będzie szczęście i uśmiech dzieci. Co ważne - plac zabaw będzie dostępny nie tylko dla naszych przedszkolaków i uczestników zajęć w „Wiatraku”, ale popołudniami także dla wszystkich chętnych dzieci.


Fundacja „Wiatrak” w Bydgoszczy to organizacja pożytku publicznego. W „Wiatraku” stwarzamy przestrzeń, w której każda osoba – niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy sytuacji życiowej – może poszerzać swoją wiedzę, rozwijać talenty oraz odkrywać radość płynącą z bycia darem dla drugiego człowieka.


Nasz Dom Jubileuszowy Jana Pawła II jest otwarty dla każdego. Naszą misją jest wspieranie osoby ludzkiej na wszystkich etapach i stanach jej życia, aby z pomocą naszych patronów - św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty, osiągnęła pełnię szczęścia w odkrywaniu godności oraz dojrzałym i odpowiedzialnym darze dla drugiego człowieka.

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Zapraszamy na naszą stronę!


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Anna
S
100 zł
sovek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Ewa
P
100 zł
Paulina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PL
100 zł
Paweł Leszczynski
JI
50 zł
Justyna i Andrzej
RK
50 zł
Radosław Kaja
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
2 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KM
ukryta
Katarzyna Maciejewska
J
ukryta
Justyna

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

A
100 zł
Anna
Nasi użytkownicy założyli

348 427 zrzutek

Pomóż zebrać 73 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

59
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.