Mimo coraz trudniejszej sytuacji-spełniamy marzenia naszych Uczestników-a Ty możesz wraz z nami ID: 3dxtxp

4 358 zł z 73 000 zł

5%

4 358 zł

z 73 000 zł

zakończona

30.11.2019r

45

wspierających
5%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

[Aktualizacja opisu: 26.08.2019]

Zbudujmy plac zabaw hmm....ale jak? Skąd fundusze? Jakie materiały? Jak zacząć?

Od pytań się zaczęło a potem już tylko postawiliśmy na działanie...Ale zacznijmy od początku by nakreślić co nieco sytuację:

Z propozycji Fundacji „Wiatrak” korzysta średnio około 40 tys. osób rocznie. Większość z nich to dzieci – biorące udział w naszych zajęciach popołudniowych, uczestniczące w wolontariacie GPS, uczęszczające do Przedszkola „U Karolka”, a także te, którym pomagamy w świetlicy „Pinokio”.

Naszym marzeniem od dawna było stworzenie takiego plenerowego miejsca do zabaw z prawdziwego zdarzenia. Dla naszych Przedszkolaków, uczestników, czekających na swoje zajęcia lub na rodziców po zajęciach, dzieci z naszych okolic, szukających zabawy i rozrywki w czasie wolnym.

Potrzeba była ogromna... - szczególnie dla tych naszych najmłodszych uczestników, których w Wiatraku jest wiele..

I wyszliśmy naprzeciw ograniczeniom terenowym, pieniężnym - by spełniać naszą misję i być dla innych.

Teraz wreszcie się udało – plac jest prawie gotowy, trwają ostatnie wykończenia, już niebawem dzieci będą mogły z niego korzystać, ciągle jednak nie zebraliśmy pełnej kwoty, by za niego zapłacić. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie! Pomóżcie nam jak najszybciej zebrać pieniądze! Podziękowaniem z pewnością będzie szczęście i uśmiech dzieci. Co ważne - plac zabaw będzie dostępny nie tylko dla naszych przedszkolaków i uczestników zajęć w „Wiatraku”, ale popołudniami także dla wszystkich chętnych dzieci.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cała powierzchnia placu zabaw wynosi: 450 m2

Zawiera 12 urządzeń, 7 ławek i stojak na rowery.

Wszystko jest ogrodzone płotem, by plac był bezpieczny. Planujemy też monitoring - by wzmocnić bezpieczeństwo placu jak i dzieci z niego korzystających.

Część widoczna na zdjęciach za płytą będzie pokryta specjalną trawą.

Materiały, z których plac zabaw jest wykonany są trwałe, stabilne i sprawdzające się w eksploatacji. Dzięki nim plac zabaw może być bezpieczny w korzystaniu, ładnie wyglądać i oferować sporo rozrywki uczestnikom, którzy się zdecydują na niego przyjść.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz nam się bardziej przyjrzeć? Serdecznie zapraszamy na naszą stronę:

Strona Fundacji Wiatrak

Fundacja Wiatrak - niemożliwe czynimy możliwym- już od 24 lat.

Fundacja „Wiatrak” w Bydgoszczy to organizacja pożytku publicznego. W „Wiatraku” stwarzamy przestrzeń, w której każda osoba – niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy sytuacji życiowej – może poszerzać swoją wiedzę, rozwijać talenty oraz odkrywać radość płynącą z bycia darem dla drugiego człowieka.

Nasz Dom Jubileuszowy Jana Pawła II jest otwarty dla każdego. Naszą misją jest wspieranie osoby ludzkiej na wszystkich etapach i stanach jej życia, aby z pomocą naszych patronów - św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty, osiągnęła pełnię szczęścia w odkrywaniu godności oraz dojrzałym i odpowiedzialnym darze dla drugiego człowieka.

Zrzutka stworzona przez [Fundacja Wiatrak]

Facebook

E-mail

Wpłacający45

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
808 zł
J
Jarosław Gajewski
150 zł
G
Gosia i Michał
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
Anna
100 zł
S
sovek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
E
Ewa
100 zł
E
Edyta i Marek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

463 005 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?