id: 3e2dnn

Pomagaj Pomagać! Razem z Różalandem uratujmy zwierzaki przed śmiercią!

Pomagaj Pomagać! Razem z Różalandem uratujmy zwierzaki przed śmiercią!

15 913 zł 
z 15 000 zł
106%
zakończona 20.12.2020r
523 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeśli tu jesteś i to czytasz - dziękuję, dziękujemy! To znaczy, że los zwierząt nie jest Ci obojętny. Wiem, że dla NAS, osób które kochają zwierzęta i sami je posiadają, powyższe zdjęcie jest dramatyczne i niewyobrażalne. Niestety...

Człowiek potrafi zgotować innym istotom piekło na ziemi. Chcielibyśmy się jednak skupić na tych dobrych ludziach, z sercem na dłoni i gotowością niesienia pomocy. Ludzi takich jak Marcin Różalski i jego żona Marta. Ludzi TAKICH JAK TY! Gotowych nieść pomoc i wpłacić przysłowiową ,,złotówkę". 


Marcin wraz ze swoją żoną niejednokrotnie wykupowali konie z rzeźni, niejednokrotnie uczestniczyli w interwencjach, aby odebrać zwierzęta z miejsc, w których przeżywały horror . W swoim gospodarstwie Różalandzie kochają, leczą i sprawują opiekę nad uratowanymi zwierzakami. Potrzeby są naprawdę duże. Oprócz jedzenia, siana, karm, potrzebne są pieniądze... Chociażby na opłacenie leczenia, leków i lekarzy. 


Powiem Wam szczerze, że wielokrotnie siadałam do czytania historii zwierzaków z Różalandu, chociażby na utworzonych przez nich zbiórkach. Próbowałam, zamykałam kartę, znów otwierałam. Chciałam wiedzieć jak najwiecej o tym, co robią i jak działają. Teraz gdy to piszę, łzy lecą mi z oczu. Te historie nie są możliwe do wyobrażenia dla każdego, kto ma serce. Moje pękło. Jednak wiem, że posiadamy dookoła siebie cudowne i wartościowe osoby, które nie przejdą obojętnie obok tej zbiórki.

Pamiętajcie dobro wraca, trzeba je tylko dzielić. 


Dziękujemy z całego serca za każdą wpłatę.

Paula i Krzysiek.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 523

 
Dane ukryte
1 000 zł
AS
Agnieszka Szarek
1 000 zł
KS
Krystyna Saworska
500 zł
UJ
Urszi
500 zł
OK
Kruki trzy :-)
300 zł
KS
KĄS
238 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KS
KĄS
200 zł
MB
Magda
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

852 629 zrzutek

i zebrali

738 437 367 zł

A ty na co dziś zbierasz?