Pomoc dla szczurasków
Pomoc dla szczurasków
Nasi użytkownicy założyli 1 276 111 zrzutek i zebrali 1 487 375 524 zł
A ty na co dziś zbierasz?
Aktualności14

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Zrzutka ponownie aktywna. Tym razem zbieramy kwotę, która wystarczy na kilka operacji usuwania guzków. ♡ (5-6)
WSZYSTKIE FAKTURY, PARAGONY I INNE DOWODY ZNAJDUJĄ SIĘ W AKTUALNOŚCIACH🙌🌿🌿🌿
Benio♡ szczurasek, który od urodzenia walczy z ropniami na węzłach chłonnych, co miesiąc przechodzi zabiegi. Ostatnio konieczny był zabieg usunięcia dwóch węzełków. Niestety, po tak długim czasie, jego braciszek Bonio podzielił jego los...Jest to cios dla nich samych jak i dla mnie. Lekarz gwarantował, że u dorosłego szczura jakim jest Bonio, nie ma szansy na pojawienie się ropni na węzłach. Niestety po raz drugi zmuszona jestem prosić Was kochani o pomoc.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj ile osób odwiedziło i wsparło tę zrzutkę z twojego polecenia! Dowiedz się więcej.