id: 3eck4n

Wesprzyj Feel the Freedom-klub sportowo-edukacyjny

Wesprzyj Feel the Freedom-klub sportowo-edukacyjny

Nasi użytkownicy założyli 1 036 413 zrzutek i zebrali 1 105 174 909 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Feel the Freedom to klub sportowy, który powstał jako efekt zamiłowania do sportu, zdrowego stylu życia, do zarażania dzieci i dorosłych aktywnością fizyczną. Organizujemy czas wakacji, ferii zimowych dzieciom, by mogły je spędzać w sposób aktywny z rówieśnikami czy też rodzicami.

Prowadzimy zajęcia fitnesowe (jumping fitness, sztangi, aerial yoga, deepWork, taekwon-do dla dzieci Funny Turtles, akrobatykę powietrzną na szarfach).

Ze względu na sytuację związaną z Koronawirusem COVID-19 wszystkie te zajęcia zostały zawieszone. Niestety czynsz za lokal, który wynajmujemy od prywatnego Właściciela, musimy zapłacić. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Każda wpłacona przez Was„złotówka“ jest dla nas bardzo cenna, pozwoli nam zachować ciągłość funkcjonowania i da nadzieję, że z jeszcze większym entuzjazmem będziemy pracować, by tworzyć miejsce przyjazne wszystkim, którzy chcą czuć potęgę sportu, aktywności i zdrowego, radosnego życia.

Wprowadziliśmy do naszej usługi FITNESS ONLINE, wypożyczamy również sprzęt do treningów, ale to wszystko jest niewystarczające, by przetrwać ten ciężki dla wszystkich czas.


Liczymy się z tym, że nasz klub Feel the Freedom może zniknąć z mapy klubów sportowych. Szkoda byłoby miejsca przyjaznego dla dzieci i dorosłych. Kochamy to, co robimy, sport to nasza pasja, sposób na życie, więc dopóki możemy walczymy.

To miejsce oparte o relacje, radość i wzajemną pomoc. Nie jest nam łatwo Was

prosić o wsparcie, ale to jedyna szansa, aby przetrwać!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KA
Karolina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JT
Jot Te
50 zł
AD
Andrzej Derylo
50 zł
ŁR
Łukasz Rzechuła
50 zł
AI
A. i M.
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków