id: 3egcrt

Duze auto dla dzieci z rodziny zastepczej

Duze auto dla dzieci z rodziny zastepczej

Nasi użytkownicy założyli 1 176 081 zrzutek i zebrali 1 227 877 643 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Mały Józio jest z nami od roku. Jest to jednocześnie jego całe życie ( nie licząc trzech tygodni, które spędził w szpitalu, niestety samotnie). Wniósł do naszej rodziny wiele radości i pozytywnych emocji. Mila, która do czasu przybycia Józka była najmłodsza, odkryla w sobie ( i przed nami) talent do rozbawiania maluchów. A ma dopiero 3 lata. Wszystkie dzieci chciały lulać, karmić, podawać pampersy... Dziś, po blisko roku, wchodzimy w nowy etap. Sytuacja prawna malucha unormowała się, został zgłoszony do adopcji. Wczoraj usłyszeli o nim nowi rodzice, w poniedziałek będzie pierwsze spotkanie. Bardzo nas to wzrusza. Uważamy, że usynowienie, czyli adopcja to najlepsze z możliwych rozwiązań w sytuacji Józka. Trochę nam smutno, że się rozstaniemy, ale czujemy też wielką radość i dumę.
  Ech!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!

Oto my - Maria, Piotrek i dzieciaki. Jesteśmy odrobinę nietypowi, bo oprócz naszych dzieci mamy pod opieką maluchy, dla których pełnimy funkcję rodziny zastępczej.

Trudno nam jednoznacznie wskazać moment, w którym staliśmy się zawodową rodziną zastępczą. To był proces. Trochę przypadek, a trochę ludzkiej namowy. Udostępniliśmy swój dom Małemu Chłopcu, który po kilku miesiącach wrócił do mamy. Na tym mogła się skończyć nasza przygoda z pieczą zastępczą, ale jakoś pokochaliśmy tę pracę. Dziś mieszka z nami ( oprócz naszych dzieci) piątka maluchów. Czasem ktoś pyta: " Hej, jak mogę wam pomóc?". Nadeszła pora, by odpowiedzieć na to pytanie. Nasze maluchy bardzo potrzebują dużego auta. To które posiadamy ( nasza ukochana"srebrna strzała") ma jedynie sześć miejsc.  Mamy trochę uzbieranych pieniędzy, ale to wciąż za mało. Samochód przy tak licznej gromadzie dzieci jest niezbędny, ale ustawodawca nie przewidział możliwości wyposażania rodzin zastępczych w auta. Stąd nasza zbiórka. Mamy nadzieję, że znajdzie się 2000 osób, które wpłacą po 20 zł i - tym samym - niemożliwe stanie się możliwe. Wierzymy, że AUTO ZAKUPIONE DZIĘKI WPŁATOM WIELU stanie się naszym wesołym autobusem, którym pojedziemy nie tylko do logopedy, lekarzy, rehabilitantów, terapeutów itd., ale także na nasze wymarzone wycieczki.

Z pozdrowieniami, Maria i Piotrek 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

 
Dane ukryte
20 zł
MG
Gosia
50 zł
MT
Marola Troczyńska
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WS
Wojciech Stanisławski
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EB
Ewelina Bednarska
50 zł
AM
Anna Magnowska
70 zł
PR
Przepiórki
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków