id: 3erwhf

Drugie oczko dla Mai

Drugie oczko dla Mai

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
13 963 zł 
z 53 000
26%
50 dni
do końca
147
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 959 625 zrzutek i zebrali 967 733 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Maja urodziła się w 2016 roku bez lewej gałki ocznej. Przebieg ciąży nie wskazywał na żadne problemy. Leczenie Mai nie jest refundowane przez Służbę Zdrowia. Przez dwa lata Maja była prowadzona w prywatnej klinice w Chorzowie i kiedy miała 6 miesięcy przeszła pierwszą operację. Jednak wiele operacji, z częstotliwością co 2-3 miesiące, nie przyniosło zadowalających efektów.

Od połowy 2019 r. Maja leczy się w Niemczech, w klinice chirurgii plastyki i protetyki oka. Efekty są zdumiewające! Podczas każdej wizyty protetyk wykonuje dla Mai większą protezę i nie ma konieczności tak częstych operacji jak sugerowano w Polsce. W styczniu 2021 r., dzięki Waszej pomocy poprzez Zrzutka.pl Maja przeszła operację wszczepienia ekspandera w Goetyndze. Po dwóch latach jeżdżenia do Niemiec co 2-3 miesiące i wymian kolejnych protez, niemieccy lekarze postawili nową, jednoznaczną diagnozę: konieczna jest następna operacja, aby dalej móc leczyć oczodół coraz większymi protezami. Walka idzie o zapobiegnięcie deformacjom głowy i asymetrii twarzy, a w przyszłości zapewnienie możliwości osadzenia docelowej protezy oka.

Operacja zaplanowana jest na maj tego roku. Koszty operacji wraz z wydatkami na pobyt i tłumacza wynoszą 53 000 PLN i znacznie przewyższają moje możliwości finansowe.

Dlatego uprzejmie proszę o przekazywanie wpłat, które pozwolą Mai w przyszłości cieszyć się drugim oczkiem oraz akceptacją rówieśników.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 147

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Aneta
100 zł
Przemek
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MS
Marta
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AD
Adam
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków