id: 3fmcx4

Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką!

Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
188 327 zł z 50 000 zł
376%
zakończona 12.06.2020r
2180 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie naszej zbiórki! Jesteśmy głęboko poruszeni tak wielkim odzewem, jak i ogromną kwotą zebraną tutaj w mniej niż 24 godziny od samego założenia zbiórki. Dziękujemy Wam za każdą wpłaconą złotówkę, tyle udostępnień oraz tak wiele ciepłych słów.

  Czytaj więcej
 • Z wielką radością chcielibyśmy Państwa poinformować, iż stan zdrowia Mamy dzieci uległ poprawie na tyle, że została ona wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Sytuacja wciąż jest bardzo trudna dla nas wszystkich, ale wreszcie zobaczyliśmy światełko w tunelu, ponieważ mimo braku komunikacji werbalnej z Teresą, wykazuje ona wszelkie oznaki świadomości swojego stanu zdrowia oraz otaczającej jej rzeczywistości. Oddycha także samodzielnie.

  Staje się to początkiem naszej wspólnej walki o Jej powrót do zdrowia.

  Czytaj więcej
 • Chcielibyśmy w imieniu swoim oraz naszych najbliższych bardzo serdecznie podziękować za tak liczne wpłaty, okazaną pomoc i słowa wsparcia. Jest to dla nas bardzo ważne w tych trudnych chwilach.


  Mimo osiągniętego celu zbiórki, środki można wpłacać dalej. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, nie pozwala nam na tę chwilę dokładnie oszacować środków, jakie będą nam w najbliższym czasie potrzebne. W dalszym ciągu bardzo duże znaczenie ma dla nas każda zebrana złotówka.

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Państwo! 


Jako brat ojca piątki dzieci, zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Wiktorii (12 lat), Artura (9 lat), Martyny (8 lat), Alicji (6 lat) i Hani (3 lata) w których życiu wydarzyła się ogromna tragedia, która zmieniła ich życie o 180 stopni. W dniu 29 kwietnia br. podczas powrotu rodziców z zakupów, doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego życie stracił ojciec dzieci, będący jedynym żywicielem rodziny (rodzina utrzymywała się z gospodarstwa rolnego). Jego żona w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala. W aucie znajdowała się również najmłodsza córka Hania, która cudem wyszła z wypadku bez szwanku. Los dzieci wisi na włosku. Lekarze nie są w stanie określić, kiedy dzieci odzyskają matkę. Rodzina zmarłego postanowiła objąć dzieci opieką, ale by dzieci mogły pozostać razem we własnym domu i oczekiwać powrotu matki ze szpitala, konieczne jest wsparcie finansowe. Jeśli dzieci trafią do domu dziecka to ze względu na różnice wiekowe zostaną rozdzielone. Środki pieniężne, które zostały dzieciom po zmarłym ojcu są „zamrożone”, ponieważ ich matka od dwóch tygodni jest w śpiączce farmakologicznej. W tym czasie przeszła szereg skomplikowanych zabiegów, w tym rekonstrukcji szczęki. Po wybudzeniu czeka ją długi pobyt w szpitalu oraz kilkanaście zabiegów w tym operacje plastyczne. Wierzymy, że szybko wróci do domu, do stęsknionych dzieci. Jednak by mogła przechodzić dalszą rekonwalescencję w domu wśród najbliższych, konieczne jest odpowiednie przystosowanie domu. Nie pozwólmy dokładać rodzeństwu traumy, jaką byłoby rozdzielenie ich. Pieniądze wpłacone na rzecz dzieci, w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby dzieci, a następnej na rehabilitację ich matki.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za środki przekazane przez gminę Kołaczkowo oraz za zbiórkę zoorganizowaną przez Pracowników Urzędu Gminy, będziemy zoobowiązani za dalsze wsparcie.


Wiadomości o wypadku:

https://wrzesnia.info.pl/artykul/tragiczny-wypadek-drogowy-pod-kolaczkowem-jedna-osoba-nie-zyje

https://radiowrzesnia.pl/tragiczna-sroda-na-drodze-wojewodzkiej-442/

Wpłacający 2180

AP
AJAN POLSKA
9 000 zł
M
MET-LAN Marcin Langosz
2 000 zł
BS
BIM Sp. z o.o.
2 000 zł
J
Justyna Radek Gutowscy
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 900 zł
A
adamcichowski
1 100 zł
S
Społeczność Plank - art of time
1 001 zł
JJ
Jan Jaszczyszyn
1 000 zł
B
Barbara garlacz
1 000 zł
RK
Rafał Kołczyk
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 26

 
2500 znaków
 • sebastian wojtasik

  Dzień dobry, Kondolencje. Proszę o kontakt telefoniczny najbliższą Rodzinę 505609757 Chcę pomóc i oferuję bezpłatną weryfikację prawną jako pełnomocnik Polski Instytut Odszkodowań. Jednocześnie możecie Państwo skorzystać z usług Naszej Kancelarii w dochodzeniu MAKSYMALNEJ kwoty zadośćuczynienia dla Osób poszkodowanych z Państwa Rodziny. Nasi mecenasi reprezentują Państwa w Sądzie uzyskując największe odszkodowanie. Ponadto współpracujemy z Fundacją, która zbiera środki finansowe dla osób poszkodowanych. Z wyrazami szacunku Pełnomocnik

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zaopiekujcie się dziećmi tak jakby były Wasze i pomóżcie ich matce szybko wrócić do zdrowia proszę. Będę się modlił za Was wszystkich. 🙏🏻

  100 zł
 • AC
  Alina Czech

  Będzie dobrze🙂

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo siły i wytrwałości! Modlimy się, żeby wszystko się ułożyło.

  100 zł
 • Michał Andrzejewski

  Życzę dużo zdrowia dla całej rodzinki.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 044 zrzutki

i zebrali

400 750 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?