id: 3fmcx4

Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką!

Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
188 697 zł 
z 50 000
377%
zakończona
12.06.2020r
2182
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 535 zrzutek i zebrali 881 074 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie naszej zbiórki! Jesteśmy głęboko poruszeni tak wielkim odzewem, jak i ogromną kwotą zebraną tutaj w mniej niż 24 godziny od samego założenia zbiórki. Dziękujemy Wam za każdą wpłaconą złotówkę, tyle udostępnień oraz tak wiele ciepłych słów.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo! 


Jako brat ojca piątki dzieci, zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Wiktorii (12 lat), Artura (9 lat), Martyny (8 lat), Alicji (6 lat) i Hani (3 lata) w których życiu wydarzyła się ogromna tragedia, która zmieniła ich życie o 180 stopni. W dniu 29 kwietnia br. podczas powrotu rodziców z zakupów, doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego życie stracił ojciec dzieci, będący jedynym żywicielem rodziny (rodzina utrzymywała się z gospodarstwa rolnego). Jego żona w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala. W aucie znajdowała się również najmłodsza córka Hania, która cudem wyszła z wypadku bez szwanku. Los dzieci wisi na włosku. Lekarze nie są w stanie określić, kiedy dzieci odzyskają matkę. Rodzina zmarłego postanowiła objąć dzieci opieką, ale by dzieci mogły pozostać razem we własnym domu i oczekiwać powrotu matki ze szpitala, konieczne jest wsparcie finansowe. Jeśli dzieci trafią do domu dziecka to ze względu na różnice wiekowe zostaną rozdzielone. Środki pieniężne, które zostały dzieciom po zmarłym ojcu są „zamrożone”, ponieważ ich matka od dwóch tygodni jest w śpiączce farmakologicznej. W tym czasie przeszła szereg skomplikowanych zabiegów, w tym rekonstrukcji szczęki. Po wybudzeniu czeka ją długi pobyt w szpitalu oraz kilkanaście zabiegów w tym operacje plastyczne. Wierzymy, że szybko wróci do domu, do stęsknionych dzieci. Jednak by mogła przechodzić dalszą rekonwalescencję w domu wśród najbliższych, konieczne jest odpowiednie przystosowanie domu. Nie pozwólmy dokładać rodzeństwu traumy, jaką byłoby rozdzielenie ich. Pieniądze wpłacone na rzecz dzieci, w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby dzieci, a następnej na rehabilitację ich matki.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za środki przekazane przez gminę Kołaczkowo oraz za zbiórkę zoorganizowaną przez Pracowników Urzędu Gminy, będziemy zoobowiązani za dalsze wsparcie.


Wiadomości o wypadku:

https://wrzesnia.info.pl/artykul/tragiczny-wypadek-drogowy-pod-kolaczkowem-jedna-osoba-nie-zyje

https://radiowrzesnia.pl/tragiczna-sroda-na-drodze-wojewodzkiej-442/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2182

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków
 • Adrian Gierosz

  Dzień dobry, mam możliwośc pomóc Państwu w leczeniu poszkodowanej Pani w tym wypadku. Proszę o kontakt 519661169

 • sebastian wojtasik

  Dzień dobry, Kondolencje. Proszę o kontakt telefoniczny najbliższą Rodzinę 505609757 Chcę pomóc i oferuję bezpłatną weryfikację prawną jako pełnomocnik Polski Instytut Odszkodowań. Jednocześnie możecie Państwo skorzystać z usług Naszej Kancelarii w dochodzeniu MAKSYMALNEJ kwoty zadośćuczynienia dla Osób poszkodowanych z Państwa Rodziny. Nasi mecenasi reprezentują Państwa w Sądzie uzyskując największe odszkodowanie. Ponadto współpracujemy z Fundacją, która zbiera środki finansowe dla osób poszkodowanych. Z wyrazami szacunku Pełnomocnik

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zaopiekujcie się dziećmi tak jakby były Wasze i pomóżcie ich matce szybko wrócić do zdrowia proszę. Będę się modlił za Was wszystkich. 🙏🏻

  100 zł
 • AC
  Alina Czech

  Będzie dobrze🙂

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo siły i wytrwałości! Modlimy się, żeby wszystko się ułożyło.

  100 zł