Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką! ID: 3fmcx4

Wypadek samochodowy pozostawił piątkę dzieci bez rodziców - nie pozwólmy ich rozdzielić z matką! ID: 3fmcx4

186 152 zł z 50 000 zł

372%

186 152 zł

186 152 zł

z 50 000 zł

6 dni

6 dni

do końca

2157

2157

wspierających
372%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie naszej zbiórki! Jesteśmy głęboko poruszeni tak wielkim odzewem, jak i ogromną kwotą zebraną tutaj w mniej niż 24 godziny od samego założenia zbiórki. Dziękujemy Wam za każdą wpłaconą złotówkę, tyle udostępnień oraz tak wiele ciepłych słów.

  Czytaj więcej
 • Z wielką radością chcielibyśmy Państwa poinformować, iż stan zdrowia Mamy dzieci uległ poprawie na tyle, że została ona wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Sytuacja wciąż jest bardzo trudna dla nas wszystkich, ale wreszcie zobaczyliśmy światełko w tunelu, ponieważ mimo braku komunikacji werbalnej z Teresą, wykazuje ona wszelkie oznaki świadomości swojego stanu zdrowia oraz otaczającej jej rzeczywistości. Oddycha także samodzielnie.

  Staje się to początkiem naszej wspólnej walki o Jej powrót do zdrowia.

  Czytaj więcej
 • Chcielibyśmy w imieniu swoim oraz naszych najbliższych bardzo serdecznie podziękować za tak liczne wpłaty, okazaną pomoc i słowa wsparcia. Jest to dla nas bardzo ważne w tych trudnych chwilach.


  Mimo osiągniętego celu zbiórki, środki można wpłacać dalej. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, nie pozwala nam na tę chwilę dokładnie oszacować środków, jakie będą nam w najbliższym czasie potrzebne. W dalszym ciągu bardzo duże znaczenie ma dla nas każda zebrana złotówka.

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Państwo! 


Jako brat ojca piątki dzieci, zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Wiktorii (12 lat), Artura (9 lat), Martyny (8 lat), Alicji (6 lat) i Hani (3 lata) w których życiu wydarzyła się ogromna tragedia, która zmieniła ich życie o 180 stopni. W dniu 29 kwietnia br. podczas powrotu rodziców z zakupów, doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego życie stracił ojciec dzieci, będący jedynym żywicielem rodziny (rodzina utrzymywała się z gospodarstwa rolnego). Jego żona w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala. W aucie znajdowała się również najmłodsza córka Hania, która cudem wyszła z wypadku bez szwanku. Los dzieci wisi na włosku. Lekarze nie są w stanie określić, kiedy dzieci odzyskają matkę. Rodzina zmarłego postanowiła objąć dzieci opieką, ale by dzieci mogły pozostać razem we własnym domu i oczekiwać powrotu matki ze szpitala, konieczne jest wsparcie finansowe. Jeśli dzieci trafią do domu dziecka to ze względu na różnice wiekowe zostaną rozdzielone. Środki pieniężne, które zostały dzieciom po zmarłym ojcu są „zamrożone”, ponieważ ich matka od dwóch tygodni jest w śpiączce farmakologicznej. W tym czasie przeszła szereg skomplikowanych zabiegów, w tym rekonstrukcji szczęki. Po wybudzeniu czeka ją długi pobyt w szpitalu oraz kilkanaście zabiegów w tym operacje plastyczne. Wierzymy, że szybko wróci do domu, do stęsknionych dzieci. Jednak by mogła przechodzić dalszą rekonwalescencję w domu wśród najbliższych, konieczne jest odpowiednie przystosowanie domu. Nie pozwólmy dokładać rodzeństwu traumy, jaką byłoby rozdzielenie ich. Pieniądze wpłacone na rzecz dzieci, w pierwszej kolejności zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby dzieci, a następnej na rehabilitację ich matki.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za środki przekazane przez gminę Kołaczkowo oraz za zbiórkę zoorganizowaną przez Pracowników Urzędu Gminy, będziemy zoobowiązani za dalsze wsparcie.


Wiadomości o wypadku:

https://wrzesnia.info.pl/artykul/tragiczny-wypadek-drogowy-pod-kolaczkowem-jedna-osoba-nie-zyje

https://radiowrzesnia.pl/tragiczna-sroda-na-drodze-wojewodzkiej-442/

Wpłacający2157

AP
AJAN POLSKA
9 000 zł
M
MET-LAN Marcin Langosz
2 000 zł
BS
BIM Sp. z o.o.
2 000 zł
J
Justyna Radek Gutowscy
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 900 zł
A
adamcichowski
1 100 zł
S
Społeczność Plank - art of time
1 001 zł
JJ
Jan Jaszczyszyn
1 000 zł
B
Barbara garlacz
1 000 zł
RK
Rafał Kołczyk
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze25

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 976 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?