id: 3fvjge

Życie po ugryzieniu przez kleszcza

Życie po ugryzieniu przez kleszcza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
312 zł
z 30 000
1%
20 dni
do końca
10
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 272 zrzutki i zebrali 1 107 266 529 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć nazywam się Ala i jestem po środkowoeuropejskim zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych powodowanych przez kleszcze. W czerwcu 2022 trafiłam do szpitala w stanie krytycznym i od tamtej pory moje życie zmieniło się o 180*. Przez niedowład czterokończynowy po dziś dzień nie jestem w stanie samodzielnie się poruszać. Bez pomocy drugiej osoby nie potrafię przewrócić się na bok, przesiąść na wózek ani wykonać samodzielnie żadnych czynności higienicznych. Lewa noga na chwile obecną nie wykazuje żadnego odruchu, niby to moja noga, ale jest jakaś taka mi obca, jakby zamiast niej był tylko jakiś ciężar. Zawsze byłam pełną życia energiczną osobą która nie potrafiła usiedzieć w miejscu. Po chorobie nasiliły się u mnie stany depresyjne.


Dzięki poprzedniej zbiórce udało mi się zakupić niezbędny sprzęt rehabilitacyjny oraz opłacić kilka godzin rehabilitacji domowej za co jestem bardzo wdzięczna. Moje życie to łóżko, wózek i rehabilitacja która z racji tego, że przebyłam w przeszłości kilka operacji kręgosłupa jest bardzo ciężka. Mój jedyny dochód to renta która niestety nie wystarcza na taka ilość rehabilitacji jaką powinnam mieć. Godzina rehabilitacji to koszt 100zł, dlatego z całego serca proszę Państwa o wsparcie finansowe.

Niestety w naszym kraju rehabilitacja szpitalna dla osób z moim schorzeniem przysługuje tylko raz do roku na okres maksymalnie 6 tygodni. Pobyt w prywatnym szpitalu to koszt około 15tys miesięcznie co jest dla mnie kwotą kosmiczną i nieosiągalną.


Moim największym marzeniem jest móc znów stanąć na nogi, zejść z 2 piętra na którym mieszkam, pooddychać świeżym powietrzem, pojechać jak co rok do siostry na działkę na której sadzę owoce i warzywa, pójść do lasu na grzyby czy odwiedzić wnuki. Bez długotrwałej rehabilitacji nigdy nie będzie to możliwe dlatego bardzo proszę o pomoc. Każda złotówka będzie dla mnie małym kroczkiem do odzyskania władzy nas swoim ciałem.

Z góry bardzo Państwu dziękuje!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją nagrodę/ofertę - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
2 zł
AW
AWP
10 zł
DR
Dominika
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MC
Małgorzata
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
SS
Sara
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!