id: 3fygav

Podaruj zdrowie Łani

Podaruj zdrowie Łani

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Łania to 12 klacz z pełnym rodowodem (koń wielkopolski). Bardzo mądra i wrażliwa. Była trzymana jako klacz hodowlana, jednak z powodów zdrowotnych nie mogła się zaźrebić, więc właściciel niestety zdecydował się sprzedać ją handlarzowi, gdzie była trzymana kilka miesięcy „do utuczenia”. Żyjąc w wymieszanym stadzie, w złych warunkach nabawiła się choroby płuc.


Pod opiekę Fundacji z Miłości do Zwierząt trafiła cztery lata temu po wykupie od handlarza z własnych środków i ku zdziwieniu wszystkich – ze źrebaczkiem w brzuszku!


Dziś w Radosnym Tenczynku mieszka razem ze swoją piękną czteroletnią córką „April”, niestety z powodu zdiagnozowanej COPD (przewlekła obturacyjna choroba płuc) wymaga stałej opieki weterynaryjnej i specjalistycznego leczenia, którego Fundacja w obecnej chwili nie jest w stanie zapewnić.


Łania to łagodna i spokojna klacz, potrzebuje towarzystwa człowieka, spacerów, lekkiego treningu, w zależności od stanu zdrowia, z pewnością odwdzięczy się przyjaźnią i oddaniem.

Zostań wirtualnym opiekunem Łani, nawet niewielkie, ale regularne wpłaty na utrzymanie i leczenie tej cudownej istoty pozwolą nam poprawić jej stan, a wirtualny opiekun otrzymuje od nas wieści o swoim podopiecznym i może go odwiedzać, gdy tylko ma możliwość i ochotę. 


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!