id: 3gacwu

Seklecka Antonina. Długoterminowa rehabilitacja Antosi !

Seklecka Antonina. Długoterminowa rehabilitacja Antosi !

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 210 zł 
z 20 000 zł
36%
75 dni do końca
93 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam, i jednocześnie zwracam się do wszystkich ludzi o wrażliwych sercach o pomoc w rehabilitacji naszej córeczki Antosi.

Antosia skończyła niedawno 3 latka i do tej pory z jej ust nie usłyszeliśmy ani jednego słowa, świadomie wypowiedzianego, nawet tych najprostszych, pewnie dla wielu tak oczywistych słów, ale dla nas rodziców bardzo ważnych słów, jak: mama czy tata.

Od kilkunastu miesięcy, zaniepokojeni problemami naszej Tosi, prowadzimy prawdziwą batalię, przede wszystkim o zdiagnozowanie problemu i odpowiedź na pytanie, jak do tej pory niestety retoryczne pytanie: dlaczego nasza córeczka: nie mówi, nie rozumie 99% poleceń?; pomimo tego, że jej rozwój somatyczny jest w jak najlepszym porządku.

Odwiedziliśmy z Tosią praktycznie wszystkich możliwych lekarzy i specjalistów: pediatrów, neurologów, laryngologów, psychiatrów dziecięcych, logopedów. Byliśmy w poradniach specjalistycznych, szpitalu i do dzisiaj nie mamy jasno postawionej diagnozy, co tak naprawdę jest powodem wszystkich problemów związanych z brakiem rozumienia i mowy naszej córeczki? Jedyną i prawdopodobną diagnozą jest spektrum autyzmu, które mogło dotknąć naszą Antosię.

Po wielu próbach konwencjonalnego leczenia, a nie przynoszącego, jak do tej pory żadnego zamierzonego skutku, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z terapii mitochondrialnej w jedynej poradni w Polsce na Dolnym Śląsku.

Ta terapia jest bardzo droga! Może trwać nawet półtora roku! Ta terapia to nawet dziesięć 5-cio dniowych serii, z których każda pojedyncza 5-cio dniowa terapia, to koszt prawie 2700 zł. A nasza Tosia tych terapii może potrzebować nawet od 8 do 10. Niestety w żaden sposób nie jesteśmy w stanie sprostać finansowo tym wymaganiom i z całego serca zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu tej terapii; terapii tak ważnej w perspektywie przyszłości naszej córeczki Antosi.

Bardzo ważne jest dla Tosi, aby terapia rozpoczęła się jak najszybciej; każdy miesiąc zwłoki, to ryzyko o wiele dłuższej potrzeby terapeutycznej.

Jeszcze raz w tym miejscu serdecznie wszystkim dziękujemy, przede wszystkim za zrozumienie, a dalej za każdą złotówkę przekazaną dla Antosi.

mama Karolina

Jeżeli mieszkasz za granicą a także chciałbyś pomóc Antosi możesz wesprzeć naszą zrzutkę :

a2c20a247ae05ab9.png

Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc i udostępnienie.
nc819dcd0a2e4002.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 93

 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
409,82 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BK
Bernadetta kowalczuk
270 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
240,58 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
204,78 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
MW
Małgorzata Wojtachnia
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Nasi użytkownicy założyli

750 803 zrzutki

i zebrali

539 999 527 zł

A ty na co dziś zbierasz?