id: 3grr7n

System kamer monitorujących online pogodę w rejonach wspinaczkowych

System kamer monitorujących online pogodę w rejonach wspinaczkowych

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 178 624 zrzutki i zebrali 1 232 331 677 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

JakiWarun.pl to system kamer usytuowanych w różnych rejonach wspinaczkowych na Jurze, który na bieżąco monitoruje warunki pogodowe i natężenie ruchu w skałach.

O projekcie

JakiWarun.pl to system kamer usytuowanych w różnych rejonach wspinaczkowych, dzięki któremu otrzymujecie dostęp do pogody i "natężenia" ruchu w skałach.

Dlaczego to jest takie fajne?

Kamery są zamontowane w topowych rejonach wspinaczkowych. Nie wychodząc z domu, pracy, szkoły jesteście w stanie sprawdzić czy na przykład w Bolecho pada, albo czy traficie na tłumy w Będkowicach.

Na jakim etapie prac jesteśmy?

Już od pewnego czasu pracujemy nad projektem. Wygraliśmy niewielką sumę w konkursie Kraków Biznes Starter, dzięki czemu przygotowaliśmy stronę internetową, projekt graficzny aplikacji mobilnej i testujemy pierwsze cztery kamery.

Na co zbieramy?

Aby uruchomić projekt w maju, musimy odpalić około 10-15 kamer w różnych rejonach wspinaczkowych, w miejscach, które mamy uzgodnione z właścicielami. Będą to m.in. Będkowice, Bolechowice, Kobylany, Rzędkowice, Podlesice czy Sokoliki. Chcemy również postawić fajną aplikację mobilną, dzięki której dostęp do pogody w skałach będzie jeszcze łatwiejszy.

Co dostaniecie w zamian?

Jako pierwsi dostaniecie dostęp do pełnej strony internetowej, otrzymacie za darmo aplikację mobilną do pobrania oraz super zniżki u naszych partnerów. Zresztą sprawdźcie listę po prawej, jest w czym wybierać.

Dziękujemy:)

Im więcej zbierzemy kasy, tym więcej rejonów będziecie mogli sprawdzać. Uważamy, że to dobra wymiana:) I dziękujemy za każde wsparcie:)

Więcej o naszym projekcie znajdziecie na Facebok-u

Informacja dotycząca wsparcia projektu JakiWarun.pl na zrzutka.pl

1. Wszystkie zniżki, które są dostępne w ramach naszej zbiórki można wykorzystać do końca 2017 roku (nie łączą się jednak z promocjami, które aktualnie oferują nasi partnerzy).

2. Każdy użytkownik może mieć jedno konto i tylko on jest uprawniony do korzystania ze zniżek.

3. Każda zniżka posiada limit kwotowy, do którego możecie zrealizować swoje zakupy u partnerów.

4. Fajne na Zrzutka.pl jest to, że pieniądze można zbierać bez ograniczeń czasowych. My wyznaczyliśmy sobie datę 20 kwietnia jako moment, kiedy za zebrane pieniądze chcielibyśmy kupić kamery i zacząć pracę nad aplikacją mobilną. Nawet jeśli nie zbierzemy tej kwoty i tak kupimy kamery i będziemy kontynuować zbiórkę. Zniżki zostaną przekazane wspierającym.

5. Aplikacja mobilna zostanie wykonana w momencie zebrania kwoty 45 tys. zł i tylko wtedy rozpoczniemy jej przygotowanie. Planowany termin odpalenia aplikacji to lipiec 2017 i wtedy zostanie ona udostępniona Użytkownikom.

6. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany elementów cegiełki w przypadku gdy partner zmieni dostępność oferty.

7. W przypadku reklamy firmy przed wyświetleniem obrazu na jednej z kamer organizator zastrzega sobie możliwość wskazania ofiarodawcy dostępnych kamer.

8. W przypadku gdy pełna kwota (38 tys. zł) nie zostanie zebrana, pieniądze, które zostały wpłacone przeznaczone zostaną na zakup kamer.

O nas

Narzutka, Buchu i Kudłaty - jesteśmy z Krakowa, mamy życiowe ADHD, lubimy wymyślać projekty, które cieszą ludzi. Siedząc w skałach o kilku lat (zwłaszcza polskich), doszliśmy do wniosku, że trzeba ułatwić sobie życie i tak powstał JakiWarun.pl.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 9

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Brak nazwy
Podziękowania na stronie Jakiwarun.pl na Facebooku
5 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
5% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Polar Sport do końca 2017 roku,10 złotych zniżki na podklejenie butów w Friction.pl,Darmowa kawa w Trafo Bas...
10 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Brak nazwy
10% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Polar Sport do kwoty 500 złotych, do końca 2017 roku,10 złotych zniżki na podklejenie butów w Friction.pl,D...
20 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Brak nazwy
10% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Polar Sport do kwoty 1000 złotych, do 2017 roku,15% zniżki na szyte na miarę spodnie firmy Funaticos,Darmow...
50 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Brak nazwy
15% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Polar Sport do kwoty 1000 złotych, do końca 2017 roku,20% zniżki na szyte na miarę spodnie firmy Funaticos,...
100 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
Brak nazwy
Miesięczna reklama firmy przed wyświetlaniem obrazu na jednej z kamer lub na stronie głównej,15% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Polar Sport,10...
200 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Trzymiesięczna reklama firmy przed wyświetlaniem obrazu na jednej z kamer lub reklama na stronie głównej,15% zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie Po...
500 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Półroczna reklama firmy przed wyświetlaniem obrazu z dowolnie wybranej kamery lub reklama na stronie głównej,Dowolny model szytych na miarę spodni fir...
1000 zł
Zakończona
Inne
Brak nazwy
Roczna reklama firmy przed wyświetlaniem obrazu z dowolnie wybranej kamery lub reklama na stronie głównej,Dowolny model szytych na miarę spodni firmy ...
2000 zł
Zakończona

Wpłaty 32

 
Dane ukryte
125 zł
 
Dane ukryte
104 zł
 
Dane ukryte
104 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
54 zł
 
Dane ukryte
52 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków