id: 3gvrtd

Kalendarz charytatywny Rok Się Uda

Kalendarz charytatywny Rok Się Uda

2 969 zł 
z 100 000
2%
zakończona 31.01.2022r
57 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Chcesz wesprzeć niepełnosprawną Liliankę, psiaki po przejściach takie jak Muza, dzieci z pieczy zastępczej a może inny cel związany z jedna z 12 zaproszonych do kalendarza organizacji. Niezależnie, który jest bliższy Twojemu sercu, kupując kalendarz charytatywny Rok się uda wspierasz je wszystkie bezpośrednio!

a51c18e567c1a880.jpeg

Kalendarz Rok się uda to wyjątkowa okazja abyś wsparł 12 organizacji jednocześnie!

To uśmiech i motywacja zawsze gdy na niego spojrzysz!

To deklaracja, że świat można zmieniać i sami mamy siłę aby to robić!

To też wyjątkowy prezent świąteczny🎁


Jest to wyjątkowy kalendarz, dzięki któremu możesz wesprzeć nie jedną, ale aż 12 zaproszonych organizacji charytatywnych zmieniających Polskę i świat każdego dnia! Każda strona kalendarza to inna organizacja, to wspaniała historia, to kolejny przykład niesamowitej działalności polskich organizacji pozarządowych. Pomimo, że pomagają one w najcięższych sytuacjach i zajmują się często bardzo bolesnymi tematami, to na łamach kalendarza znajdziecie nadzieję, siłę i radość ich podopiecznych.


Chcemy podzielić się tą niesamowitą energią z wszystkim, a przy okazji zebrać środki, które wspomogą działania tych organizacji. Ten Rok się uda! Razem z Wami i Waszym wsparciem!


Do udziału w kalendarzu zaprosiliśmy 12 wyjątkowych organizacji reprezentujących różne dziedziny:


African Music School (Fundacja AKEDA) - Celem projektu African Music School jest budowa pierwszej Szkoły Muzycznej w RCA w miejscowości Bouar, gdzie stacjonuje polski misjonarz i autor projektu - br. Benedykt Pączka.


Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 (Stowarzyszenie Monopol Warszawski) Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich Nowolipie 22 prowadzony przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski zapewnia wsparcie Powstańcom Warszawskim w postaci codziennej opieki, animacji zajęć, ciepłego posiłku, ułatwionego dostępu do rehabilitacji, zajęć gimnastycznych, terapii psychologicznej, usług fryzjerskich i kosmetycznych, poradnictwa czy możliwości wspólnej rozrywki. Ośrodek otacza również opieką Powstańców pozostających w swoich domach.


GOPR Beskidy - Grupa Beskidzka GOPR, jest największą grupą regionalną. Działa na obszarze 2160 km2 w ramach którego znajduje się 1450,1 km szlaków turystycznych. W tak obszernym rejonie dochodzi często do poszukiwań osób zaginionych. Nieocenioną pomocą wtedy są psi ratownicy. Obecnie na tym terenie działają i szkolą się przewodnicy z 4 psami (Gaja, Denwer, Oslo i Milka).


Fundacja Dignum - U podstaw założenia Fundacji leży pragnienie, aby osoby starsze i niepełnosprawne mogły jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i niezależnością w swoim miejscu zamieszkania. Celem fundacji jest stworzenie godnych warunków, pozwalających seniorom spędzić życie w cieple ich domowego ogniska, w otoczeniu znanych przedmiotów i twarzy, w miejscu pełnym wspomnień.


Fundacja Przystanek Rodzina - Udziela codziennego wsparcia rodzinom działającym w systemie pieczy zastępczej. Szczególnie mocno jest nastawiona na pomoc dzieciom, będącym w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Wyrównuje ich życiowe szanse i przeciwdziała w zakresie wykluczenia społecznego.


Fundacja Weź Pomóż - ratuje tony żywności przed zmarnowaniem - dystrybuując ją wśród naprawdę potrzebujących, stawia i zaopatruje lodówki społeczne, edukuje i przywraca ludziom godność, a także pomaga doraźnie w zakresie podstawowych rzeczy niezbędnych do życia.


ZOL Jaszkotle - Opiekują się dziećmi pokrzywdzonymi przez los. Są to zwykle niepełnosprawne dzieci, których stan zdrowia jest zły, a sytuacja rodzinna trudna. Tu otrzymują stałą, profesjonalną opiekę lekarską, pielęgniarską i rehabilitacyjną, ale także mnóstwo ciepła i miłości.


Fundacja Centrum Praw Kobiet -  Jest organizacją, której misją jest działanie na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym i w rodzinie, a także przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet.


Fundacja Rasowy Kundel -  Ratuje porzucone, cierpiące, skrzywdzone zwierzęta w potrzebie. Skupia się na działaniach profilaktycznych. Tworzy ogólnopolski fundusz na przeprowadzenie jak największej ilości zabiegów kastracji, których wykonanie pozwoli ograniczyć nad-populację psów i kotów, a w efekcie końcowym wyeliminuje problem bezdomności zwierząt w Polsce. 


Fundacja Pomost - Prowadzi grupy wsparcia dla osadzonych w zakładach karnych oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym grupy postpenitencjarne. Założyła również pierwszy w Polsce ośrodek i mieszkania readaptacyjne.


Fundacja FizjoTRIterapia -  FizjoTRIterapia to aktywizacja ruchowa dzieci z niepełnosprawnościami oraz osób poważnie i przewlekle chorych. To organizacja sportowego współzawodnictwa. Rehabilitacja ciała i duszy endorfinami. FizjoTRIterapia to radość i spełnianie marzeń podopiecznych.


Za realizację zdjęć i stronę artystyczną projektu odpowiada para fantastycznych fotografów - Joanna Gałuszka oraz Marcin Pławnicki, którzy zadbali o to, by jak najlepiej oddać charakter tych wyjątkowych organizacji.


Jak mogę pomóc?

Zamawiając kalendarz, wspierasz każdą z powyższych 12 organizacji! Ponadto, na każdej stronie kalendarza znajdziesz kod QR oraz link do zrzutki wspierającej aktualne działania konkretnej organizacji, dzięki czemu możesz w prosty sposób dzielić się dobrem przez cały rok!


Dlaczego kalendarz Rok sie uda?

Przede wszystkim dlatego, że powstał on z miłości do niesienia pomocy i każdego dnia będzie Ci przypominał, że niemożliwe nie istnieje!💪


Jakie kalendarze?

Możesz zakupić jedną z 3 wersji kalendarza:

  • Kalendarz biurkowy
  • Kalendarz ścienny
  • Kalendarz w wersji premium wydrukowane na papierze Crush, który jest nową linią ekologicznych, niepowlekanych papierów barwionych w masie z dodatkiem pozostałości z owoców cytrusowych, kukurydzy, oliwek, winogron, kiwi, orzechów lub migdałów. Dzięki temu papiery ozdobne Crush są unikalne i zapewniają również niepowtarzalny wygląd.


Kalendarz Rok się uda dla firm

Jeżeli chcesz sprawić wyjątkowy prezent swoim współpracownikom, możesz zamówić dla Twojej firmy większą ilość kalendarzy. W tym celu zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym - [email protected]. Dla zamówień firmowych powyżej 100 sztuk cena wynosi 49 zł brutto. Przy zamówieniu powyżej 500 sztuk możemy wydrukować w kalendarzu logo Twojej firmy.


Kiedy otrzymam kalendarz?

Zdajemy sobie sprawę, że okres przedświąteczny jest wyjątkowo pracowity wśród kurierów, dlatego pierwsza wysyłka kalendarzy zaplanowana jest już na 30 listopada (kalendarzy zamówionych do 29. listopada włącznie) - możesz mieć zatem pewność, że zdążysz przed Mikołajem🎅 Dla tych, którzy zamówią później, planujemy dodatkowe terminy wysyłki 15 grudnia (zakupionych do 14. grudnia) oraz 15 stycznia (zamówionych do 14 stycznia).


Co trafi do fundacji? - sposób rozliczenia

Koszty produkcji, promocji i operacyjne są pokrywane przez Zrzutka.pl, dzięki czemu CAŁY ZYSK ze zbiórki liczony jako zebrana kwota minus koszty wydruku i wysyłki kalendarzy zostanie przekazany po równo do każdej z 12 organizacji biorących udział w kalendarzu.


Zamów kalendarz już dziś! Spraw piękny prezent sobie lub swoim bliskim i zrób przy okazji coś dobrego wspierając Polskie Organizacje!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Wspieram organizacje - wybieram zdjęcia cyfrowe

Otrzymasz dostęp do galerii zdjęć z naszego kalendarza w wysokiej jakości a Twoja wpłata trafi w 100% do wspieranych organizacji

od 39 zł

Kupione 9

Zakończona
Wybieram kalendarz ścienny

Otrzymasz piękny kalendarz w wersji na ścianę w formacie A3. W cenie kalendarz i wysyłka. Kalendarz będzie przekazany do wysyłki 31.01.2022

od 67 zł

Kupione 15

Zakończona
Wybieram kalendarz na biurko

Otrzymasz piękny kalendarz w wersji na biurko. W cenie kalendarz i wysyłka. Kalendarz będzie przekazany do wysyłki 31.01.2022

od 67 zł

Kupione 5

Zakończona
Wybieram kalendarz ścienny premium

Otrzymasz piękny kalendarz w wersji na ścianę w formacie A3 wydrukowany na ekologicznym papierze CRUSH. W cenie kalendarz i wysyłka. Kalendarz będzie przekazany...

od 149 zł

Kupione 4

Zakończona

Posty dla nagród / ofert 1

Posty do nagród / ofert z progu 39 zł 1

Galeria zdjęć

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Wpłaty 57

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

893 027 zrzutek

i zebrali

835 315 640 zł

A ty na co dziś zbierasz?